OGŁOSZENIA PARAFIALNE. III NIEDZIELA WIELKANOCNA.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.   Specjalne Podziękowania dla Panów którzy pracowali przy stawianiu płotu, rodziców dzieci I Komunijnych którzy pięknie posprzątali nasz Kościół, Pana Stanisława który zamontował rynienki okienne w Kościele, Panów Jana i Marka, którzy zamontowali płot przy Chrzcielnicy.

2.   Zapraszam do udziału w Białym tygodniu Dzieci I Komunijne od Poniedziałku do Piątku zawsze na 18.00. W Sobotę o godzinie 8.00 ruszamy na Pielgrzymkę dziękczynną do Częstochowy.

3.   W MAJU Niedziela gospodarczą będzie druga Niedziela miesiąca, czyli 8  Maja.

4.   W Środę Na Godzinę 19.00 Zapraszam Na Spotkanie Przygotowujące Do Wizyty W Naszej Parafii Arcybiskupa Lwowa ks. Mieczysława Mokrzyckiego, który przywiezie dla naszej Parafii Relikwie św. Jana Pawła II.

Zapraszam na Spotkanie  Radę Parafialną, Prezesów poszczególnych OSP z naszej Parafii, Przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich.

5.   Nabożeństwa Majowe będą odprawiana łącznie z Mszą świętą wieczorną o godzinie 18.00. Zapraszam serdecznie.

6.   W dniach 11-15 Maja z powodów osobistych nie będzie Mnie w Parafii dlatego wyznaczone na te dni Mszę zostaną odprawione w innych terminach. Proszę uważnie prześledzić Intencje Mszalne.

7.   Chorych odwiedzę z posługą w Piątek: 9.00 Wojków – Wrząca – Stok Polski – Grzymaczew.

Sobota: 9:00 Włocin- Chudoba- Rożenno- Fajum – Trzcinka.

Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół.

W Sobotę zapraszamy mieszkańców KIJE, BUDY, WCISŁO.