OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  III Niedziela ADWENTU. (GAUDETE) 15 GRUDNIA 2019

III Niedziela ADWENTU

(GAUDETE)

GRUDNIA 2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i kwiaty mieszkańcom miejscowości: STOK POLSKI WIEŚ . Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: GRZYMACZEW KOLONIA.

1. Roraty codziennie na Mszy świętej wieczornej zapraszamy dzieci w Poniedziałek- Środę i Piątek.
  2. Rodzice i Dzieci z naszej Scholi Parafialnej w Niedzielę 22 Grudnia, organizują „Kiermasz słodkości”. Zebrane środki przeznaczymy na zakup lamp oliwnych, do Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  3. W Zakrystii do nabycia będą świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom z Caritas                         w cenie 7 zł.
  4. Osoby chore i starsze odwiedzimy z posługą w Poniedziałek 23 Grudnia w godzinach od 9.00 do 12.00. Prosimy o przygotowanie dla Pana Jezusa świec i wody święconej.
  5. Składam serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały nasz cmentarz parafialny. Dziękujemy za dobry przykład i poświęcony czas.
  6. ZAPRASZAMY NA:

SPOTKANIE SCHOLI i próba w Sobotę o godzinie 11.00 na Probostwie.

– Drodzy Ministranci, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia ks. Leszek serdecznie zaprasza na spotkanie OPŁATEK MINISTRANCKI wszystkich Ministrantów z naszej parafii. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę 22 Grudnia br. na starym probostwie od godziny 14,00 do 16,00. Wspólnota młodzieżowa ma swoje spotkanie opłatkowe w tym samym dniu od godziny 17,00 do 19,00. ZAPRASZAMY.

– ks. Leszek  zaprasza na samolotowa Pielgrzymkę do Lourdes w lipcu, oraz  w sierpniu do Fatimy. Szczegółowe informacje na stoliczku pod chórem.

1. W Środę rozpoczynamy budowę Żywego Żłóbka. Zapraszamy od godziny 10.00 osoby gotowe pomóc nam w pracy. Proszę o zabranie z sobą narzędzi montażowych. W Czwartek wieczorem o 18.30 będziemy ubierać choinki. Zapraszamy Młodzież i prosimy o pomoc także dorosłych.
  2. W Następną Niedzielę od godziny 16.45 do 17.30 będzie okazja do przyjęcia Sakramentu Spowiedzi świętej.
  3. W Poniedziałek 23 Grudnia o 18.30 odbędzie się Próba Liturgii Wigilii Bożego Narodzenia. Zapraszamy Ministrantów Scholę i Dorosłych Mężczyzn, którzy brali udział w Liturgii w roku ubiegłym.

WSZYSTKIM, KTÓRZY W TYM TYGODNIU PRZEŻYWAJĄ SWOJE URODZINY IMIENINY, JUBILEUSZE SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA.                                                                                                    Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.