OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ADWENTU

III NIEDZIELA ADWENTU

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom miejscowości: WOJKÓW.                                        W Sobotę prosimy o posprzątanie świątyni mieszkańców miejscowości: WRZĄCA OD GRUSZCZYC.

1. Trwa Adwent, czyli okres radosnego przygotowania do Święta Bożego Narodzenia. Roraty codziennie o 18.00. zapraszamy Dzieci i Rodziców.
  1. W PIĄTEK NA GODZINĘ 18.30 ZAPRASZAM:
  1. Świece Caritas do nabycia w Zakrystii w cenie 6 zł. Zapraszamy.
  2. ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELĘ KIERMASZ PIERNIKÓW. Kiermasz poprowadzi nasza Schola parafialna, która w ten sposób zbiera środki na wyjazd do Kaplicy św. Jana Pawła II w Rzymie. Zachęcam do udziału.
  3. Żywność z Projektu FEAD rozdzielana będzie w najbliższą ŚRODĘ w Remizie OSP Wojków w godzinach od 14.00 do 16.00. Zapraszamy osoby, które w odpowiednim czasie złożyły potrzebne dokumenty i znajdują się na liście. Prosimy o zabranie z sobą dowodu osobistego.
  4. Od Czwartku do Soboty będziemy budować przed Kościołem Żłobek dla dzieci, na Boże Narodzenie. Potrzebna jest pomoc. Zapraszam gotowych pomóc mężczyzn, codziennie od Czwartku do Soboty w godzinach od 10.00 do 18.00. Proszę o zabranie narzędzi.
  5. Odwiedziny Chorych odbędą się w Sobotę od godziny 8.00 do 12.00.
  6. W Niedzielę 23 Grudnia okazja do Spowiedzi od Godziny 15.00 do 16.00.

Ks. Ryszard Krakowski-  Proboszcz Parafii

ŻYCZYMY WSZYSTKIM