OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA ZWYKŁA 

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom miejscowości: WŁOCIN OD                                     P. WIETRZYKÓW DO P. PIOTROWSKICH. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców WŁOCIN KOLONIA OD P. ŻÓRAWSKICH DO LASU.

  1. Gazetka NIEPOKALANA. W gazetce znajdziemy Słowo na Niedziele i plan intencji Mszy świętych. Zaproszenie na Koncert Kolęd dla Wiktorii.
  2. Koncert kolęd dla Wiktorii. 27 stycznia 2019 w Niedzielę o godzinie 16.30 gramy Koncert Kolęd dla Wiktorii. Możesz pomóc w zakupie leków.                      Zaproś siebie i innych.

W Koncercie wystąpią:

* Schola Magnificat
* Uczniowie Szkół podstawowych z Trzcinki, Jasionnej i Włocina.
* Zaproszeni goście z Kalisza.
* Aleksandra i Daniel Wróbel.

Wszystkie zebrane środki przeznaczamy na leki dla 6 letniej Wiktorii naszej małej parafianki. Bądź z nami – Zaproś innych.

Po Koncercie na Starym Probostwie, odbędzie się Spotkanie dla Dzieci i Rodziców związanych z naszą Scholą parafialną Magnificat.

4. PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE.

O dzisiaj do końca Lutego zapisujemy osoby zainteresowane wyjazdem  na Pielgrzymkę do Medjugorje, która odbędzie się w dniach od 1 do 9 Lipca 2019. Przy zapisie dokonujemy wpłaty 500 zł. Mamy do dyspozycji 36 miejsc. Zapisy u Księdza Ryszarda.

  1. Plan odwiedzin kolędowych. W tym tygodniu odwiedzimy:

       

Prosimy o przygotowanie Krzyża dwóch świeczek naczynia z wodą święconą i kropidła. Proszę też o przygotowanie na karteczce intencji do modlitwy.

 

Ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print