OGŁOSZENIA PARAFIALNE. II NIEDZIELA ZWYKŁA.

OGŁOSZENIA

PARAFIALNE

II NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1.     Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół BOREK.

W Sobotę prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców Miejscowości:  WOJKÓW.

2.    Kolęda W TYM TYGODNIU nie odbędzie się z powodu udziału naszej Parafii w pomocy dla Sióstr i Dzieci mieszkających na Ukrainie. Program kolędy w następnym tygodniu bez zmian, a miejscowości które miałem odwiedzić w tym tygodniu odwiedzę w innym czasie.

3.   Zapraszamy na Warsztaty Kolędowe które rozpoczynamy w Sobotę o 9.00 na Starym Probostwie. Zapraszamy Dzieci i Młodzież i Dorosłych. W niedzielę 23 Stycznia o 17.00 Koncert Kolęd podczas którego zbierać będziemy dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów instalacji Pieca CO na Ukrainie. Jest Szansa, że na Koncercie będzie z Nami Siostra Samuela, która tam właśnie pracuję                  i osobiście będzie chciała nam podziękować z okazane serce i pomoc.

4.   Serdecznie Dziękuje i mówię Staropolskie Bóg Zapłać Panom Andrzejowi Kosatce, Czarkowi Kołoszczykowi, Sylwestrowi Antczak, Markowi Maksajdzie, oraz Panu Piotrowi Gałce, za pomoc w usuwaniu ściętych drzew na Cmentarzu parafialnym. Zostało jeszcze do usunięcia 5 drzew, każda pomoc mile widziana.

5.   Podczas mojej nieobecności w nagłych sytuacjach, zastąpi Mnie ks. Marek Zawisła z Parafii Gruszczyce. Proszę wtedy dzwonić do  Pana Piotra Gałki który z kolei, pomoże skontaktować się z Księdzem Markiem.

(tel. Pan Piotr: 697 674 257)

 

 

 

 

 

 

print