OGŁOSZENIA PARAFIALNE. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i kwiaty mieszkańcom miejscowości: WRZĄCA ŻABIA I OD STRONY PARKU. Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy  o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: WRZĄCA OWCZARSKA DROGA I PORĘBY.

2.Droga Krzyżowa w najbliższy Piątek o godzinie 18.30.

3.Nabożeństwo Gorzkich Żali w połączeniu z Mszą świętą Niedzielną o godzinie 12.00. Zapraszamy.

1. Już wkrótce Odpust św. Józefa. Zapraszamy na 72 godzinną Adorację Najświętszego Sakramentu. Przy wyjściu z Kościoła przygotowany jest plan czuwania, można zabrać kopertę z wyznaczoną godziną Czuwania i Intencja do Modlitwy.
  2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach od 19 do 21 Marca, Już dziś zapraszamy szczególnie wszystkie osoby chore i starsze, na Msze świętą 21 Marca o godzinie 11.00 a po niej na Spotkanie przy Kawie na Probostwie.
  3. W TYM TYGODNIU:
  • ks Leszek zaprasza na spotkania formacyjne: W tym tygodniu Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. razem z Rodzicami na indywidualne spotkania dotyczące- próbnej Spowiedzi  i Małego Katechizmu. Spotkania  odbywają się na starym probostwie. Trwają około 10 minut.  W Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek od godziny 16,00 -17,30. Rodzice ustalają w Zakrystii  po dzisiejszej Mszy św. Dogodny dla nich termin  i godzinę.
  • Spotkania w tym tygodniu dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania: Poniedziałek grupa 1, Wtorek grupa 2, Czwartek grupa 3, Piątek grupa 4 Spotkania na starym Probostwie, początek o godzinie 19.00 koniec 19.50.
  • Zapraszamy Młodzież na spotkania Wspólnoty młodzieżowej w Sobotę  od godziny 19.00 -21.00 na stare Probostwo.
  • Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego Sakramentu od Poniedziałku do Soboty w godzinach od 7.30 do 18.30, w Niedzielę  od 7.30 do 17.00.

WSZYSTKIM, KTÓRZY W TYM TYGODNIU PRZEŻYWAJĄ SWOJE URODZINY IMIENINY, JUBILEUSZE SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA.  Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.