OGŁOSZENIA PARAFIALNE. II NIEDZIELA WIELKI POSTU.

II NIEDZIELA

WIELKI POSTU

1.     Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół W Sobotę WŁOCIN KOLONIA OD P. ŻÓRAWSKICH DO LASU. W Czwartek lub Piątek prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców Miejscowości: WŁOCIN KOLONIA OD P. WIECZORKÓW DO P. MROWIŃSKICH.

2.    Spotkanie dzieci I komunijnych za tydzień w Niedziele po Mszy świętej o godzinie 10.30. Warunkiem przystąpienia do I komunii świętej 1 maja 2022,  jest uczestnictwo w wszystkich  spotkaniach przygotowujących.

3.    Rekolekcje Wielkiego Postu odbędą się w naszej Parafii w dniach 18-20 Marca,                a poprowadzi je ks. Rafał Lubryka Proboszcz Parafii w Godzieszach. W dniu Odpustu zapraszamy na Sumę parafialną całą asystę.

Spowiedź Wielkopostna w naszej Parafii odbędzie się w późniejszym terminie.

ZAWIERZENIE św. Józefowi na Sumie o 12.00.

4.    W ubiegły wtorek rozpoczęliśmy montaż foto-woltaiki dla Domu Parafialnego. Dziękuję bardzo serdecznie Panom:  Marianowi Zagacie, Romanowi Pasiowi  i Andrzejowi Grabowskiemu, za nieocenioną pomoc w przygotowaniu terenu.

PLAN REKOLEKCJI PARAFIALNYCH WIELKI POST 2022

PIĄTEK 18.03.2022