OGŁOSZENIA PARAFIALNE. II NIEDZIELA ADWENTU. 04.12.2022.

II NIEDZIELA ADWENTU

04.12.2022.

1.     Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół WRZĄCA WIEŚ. W  najbliższą Sobotę zapraszam według kolejności mieszkańców miejscowości: WRZĄCA ŁAPIGROSZ, KOLONIA ŁAKOWA, WRZĄCA ŻABIA I OD STRONY PARKU.

1.   Kolejna próba chóru parafialnego odbędzie się w Sobotę o godzinie 19.00. Zapraszamy. Próba dla Scholi Magnificat w Sobotę o 11.00.

2.    DZISIAJ  II niedziela Adwentu. Msza święta ‘Roratnia’ odprawiana będzie zawsze o godzinie 18.00. Zapraszamy Serdecznie Dzieci z Rodzicami do udziału.

3.   W Czwartek obchodzimy Odpust tytularny naszej Parafii, czyli Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte tego dnia o godzinie 8.00/10.00- Fajum/ 12.00 Suma odpustowa i wieczorem o 17.30 Różaniec święty Msza o godzinie 18.00. Zapraszam serdecznie do udziału. Słowo Boże na Mszy świętej o 12.00 wygłosi ks. Łukasz Kręczyński Proboszcz Parafii w  Pogrzybowie.

Tego dnia na Mszy świętej o godzinie 18.00 dzieci I Komunijne

otrzymają poświęcone, Książeczki i Różańce. Zapraszam.

4.   W Zakrystii do nabycia jak co roku, świece Wigilijnego dzieła pomocy Dzieciom prowadzonego przez Caritas.

5.   W Niedzielę 11 Grudnia na Mszy świętej o godzinie 12.00 dokonamy uroczystego poświecenia obrazu św. Jana Pawła II. Gościć będziemy twórców obrazu i fundatorów ramy obrazu. Podczas wszystkich Mszy tego dnia będziemy zbierać środki na pokrycie kosztów malowania obrazu.

Od 21 – 03.12  Listopada będę poza Parafią,                           w tym czasie będzie Mnie zastępował inny Kapłan.

W Pilnych sprawach (Pogrzeb) proszę                    o kontakt z Księdzem Robertem

Proboszczem z Parafii Brzeziny:

Nr telefonu: 663 586 980.