OGŁOSZENIA PARAFIALNE. I NIEDZIELA ADWENTU. 29 LISTOPADA 2020.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

I NIEDZIELA ADWENTU.

29 LISTOPADA 2020

 1.Bóg zapłać mieszkańcom miejscowości WRZĄCA WIEŚ za posprzątanie  naszego Kościoła.  Bardzo prosimy o posprzątania Kościoła w najbliższa  Sobotę mieszkańców miejscowości: WRZĄCA ŁAPIGROSZ, KOLONIA ŁĄKOWA. Dzisiaj  I NIEDZIELA ADWENTU  w Zakrystii można nabyć Świece   Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Ich cena to 8 zł. W takiej samej cenie   można nabyć Kalendarze na Rok 2021. Do nabycia są także Opłatki na Stół  Wigilijny. Osoby które roznosiły opłatki po Parafii i są gotowe to zrobić  także w tym roku, zapraszamy do Zakrystii.

2.    Wczoraj  zasadziliśmy 70 drzewek i krzewów w obejściu Kościoła. Wszystkim, którzy wczoraj sadzili drzewka Bóg Zapłać.

3.    Dzisiaj wiele Parafii i osób w Polsce rozpoczyna Rekolekcje, których celem Oddanie się Maryi. Książka z treścią Rekolekcji jest do nabycia w Zakrystii. Rekolekcje zakończą się 31 Grudnia, a 1 Stycznia na Mszy świętej o 12.00, nastąpi Akt osobistego oddania się Maryi.

4.    Adwentowe Rekolekcje Parafialne rozpoczniemy w najbliższą Niedzielę               a zakończymy 8 Grudnia w Uroczystość odpustową Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

5.    Przed nami I Piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi świętej  w Kościele Parafialnym od 17.00 do 18.00. W Kaplicy Fajum od 18.00 do 18.30.

6.    W I Sobotę Miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo wynagradzające i Różaniec święty o godzinie 19.00.

7.    Zapraszamy do podzielenia się tym co posiadamy z osobami samotnymi i chorymi. Proponujemy przygotowanie dla nich paczek z takich produktów, które mają długi termin ważności. Paczki można będzie zostawiać  przy bocznym ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej. Paczki rozwieziemy z młodzieżą przed świętami bożego narodzenia.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NASZYCH PARAFIAN DO UDZIAŁU             

W 33 DNIOWYCH REKOLEKCJACH  ZAWIERZENIA SIĘ MARYI.

POD TYM KĄTEM, PROWADZONE BĘDĄ RÓWNIEŻ NASZE PARAFIALNE REKOLEKCJE ADWENTOWE.

 

Z darem modlitwy. ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print