OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.10.2021 XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA.

31.10.2021

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA.

1.        Schola Magnificat ma swoją Próbę w Sobotę o 11.00.

2.           Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół GRABOSTAW.. Zapraszamy w Sobotę i prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców Miejscowości PIEGONISKO.

3.           Za tydzień Niedziela Inwestycyjna. Montaż mechanizmu Obrazu               św. Rodziny. 12.000 zł. Proszę o pomoc.

4.        1 Listopada zapraszamy do udziału w Mszy świętej na Cmentarzu o GODZINIE 12.00.  Wszystkie ofiary zebrane na Cmentarzu przeznaczmy na pracy prowadzone przy nasze Parafii szczególnie Kościoła.

Karteczki ‘Wypominkowe’ można zabrać ze stolików po Chórem.

5.        Dnia 11 Listopada organizujemy Wartę Honorową przy Grobie Powstańców spoczywających na Cmentarzu Parafialnym. Zapraszamy do Udziału wszystkich chętnych: Młodzież Dzieci, Dorosłych, szczególnie Strażaków.  W Święto odzyskania Niepodległości 11 Listopada Zapraszam na Mszę świętą o godzinie 16.00 wszystkich Druhów i Druhny, potem na program artystyczny przygotowany przez Wychowawców i Dzieci SP. w Trzcince, a potem SPOTKANIE PRZY OGNISKU. Msza będzie sprawowana w intencji wszystkich zastępów OSP z terenu Parafii Wojków.

6.        Spotkanie Rodziców i Dzieci I Komunijnych odbędzie się 10 Listopada po wieczornej Mszy świętej. Dzieci prosimy o uzupełnianie w Zakrystii na bieżąco udziału w Niedzielnej Mszy świętej o godzinie 10.30.

7.        Spotkanie osób zaangażowanych w zbiórkę środków na Malowania Kościoła odbędzie się w najbliższy Czwartek o godzinie 19.00. Zapraszam

Wszystkich Solenizantów i Jubilatów niech Bóg obdarzy obfitością Swoich Łask, umacnia Swoim błogosławieństwem, oraz napełnia pokojem i radością.

Szczęść Boże!