OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.09.2021 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

26.09.2021

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA.

 

1.         Po Mszy św. Można nabyć dwutygodnik naszej Diecezji Opiekun.

 

2.         Zmiana godzin Mszy świętych w Niedzielę; 7.30.10.30.12.00.16.00 w Wojkowie.              W Kaplicy Fajum o godzinie 9.00.

3.         W dniach od 8-10 Października w naszej Parafii odbędą się Warsztaty muzyczne            „W JEGO SERCU”. W Warsztatach mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli. Zapisy w Zakrystii. Koszt udziału w Warsztatach to 50 zł.

4.         Przed nami I Piątek miesiąca zachęcam do skorzystania z Sakramentu Pokuty. W Ciągu tygodnia Spowiedź święta pół godziny przed poranną i pierwsza wieczorna Mszą.

5.         Wracamy do godzinnych Adoracji Najświętszego Sakramentu które przeprowadzane będą w II i IV Czwartek Miesiąca.

6. Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół: Kopacz, Kije, Budy,

        Wcisło. Zapraszamy w sobotę i prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców

Miejscowości Pokrzywniaki.

7.     Rada Parafialna podjęła decyzję o tym, że będziemy dalej malować nasz Kościół parafialny. Prosimy każdy dom przeznaczył I część wpłaty na cel malowania Kościoła do końca Marca 2022, a II część wpłaty do końca roku 2022. Wpłaty zbierać będą Radni Parafialni na osobno założone konto, za co im w imieniu Parafii dziękuję. Każda Rodzina sama zdecyduje czy dokona wpłaty jednorazowo, czy wygodnych dla siebie częściach. Przypomnę że koszt malowania naszej Świątyni to 500.000 zł. Osoby żyjące samotnie prosimy o ofiarę na miarę swoich możliwości.

8.     Zakończyliśmy zbiórkę środków na wkład własny dotyczący zainstalowania w naszym Kościele ogrzewania. Ostateczna kwota jaka została na koncie to 182.000. Z zebranych środków zapłaciliśmy również Firmie  za prace elektryczne kwotę 25.000 zł.

Wszystkich Solenizantów i Jubilatów niech Bóg obdarzy obfitością Swoich Łask, umacnia Swoim błogosławieństwem, oraz napełnia pokojem i radością.

Szczęść Boże!

print