OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.09.2021 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.09.2021 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

26.09.2021

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA.

 

1.         Po Mszy św. Można nabyć dwutygodnik naszej Diecezji Opiekun.

 

2.         Zmiana godzin Mszy świętych w Niedzielę; 7.30.10.30.12.00.16.00 w Wojkowie.              W Kaplicy Fajum o godzinie 9.00.

3.         W dniach od 8-10 Października w naszej Parafii odbędą się Warsztaty muzyczne            „W JEGO SERCU”. W Warsztatach mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli. Zapisy w Zakrystii. Koszt udziału w Warsztatach to 50 zł.

4.         Przed nami I Piątek miesiąca zachęcam do skorzystania z Sakramentu Pokuty. W Ciągu tygodnia Spowiedź święta pół godziny przed poranną i pierwsza wieczorna Mszą.

5.         Wracamy do godzinnych Adoracji Najświętszego Sakramentu które przeprowadzane będą w II i IV Czwartek Miesiąca.

6. Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół: Kopacz, Kije, Budy,

        Wcisło. Zapraszamy w sobotę i prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców

Miejscowości Pokrzywniaki.

7.     Rada Parafialna podjęła decyzję o tym, że będziemy dalej malować nasz Kościół parafialny. Prosimy każdy dom przeznaczył I część wpłaty na cel malowania Kościoła do końca Marca 2022, a II część wpłaty do końca roku 2022. Wpłaty zbierać będą Radni Parafialni na osobno założone konto, za co im w imieniu Parafii dziękuję. Każda Rodzina sama zdecyduje czy dokona wpłaty jednorazowo, czy wygodnych dla siebie częściach. Przypomnę że koszt malowania naszej Świątyni to 500.000 zł. Osoby żyjące samotnie prosimy o ofiarę na miarę swoich możliwości.

8.     Zakończyliśmy zbiórkę środków na wkład własny dotyczący zainstalowania w naszym Kościele ogrzewania. Ostateczna kwota jaka została na koncie to 182.000. Z zebranych środków zapłaciliśmy również Firmie  za prace elektryczne kwotę 25.000 zł.

Wszystkich Solenizantów i Jubilatów niech Bóg obdarzy obfitością Swoich Łask, umacnia Swoim błogosławieństwem, oraz napełnia pokojem i radością.

Szczęść Boże!

print