OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.10.2021 XXX NIEDZIELA ZWYKŁA.

24.10.2021

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA.

1.        Schola ma swoją Próbę w Sobotę o 11.00.

2.         Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół- KAMIENNIKI. Zapraszamy w Sobotę i prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców Miejscowości GRABOSTAW.

3.        24 Października o godzinie 12.00, Zapraszamy do udziału w Mszy świętej na

Cmentarzu. Msza będzie odprawiana na Cmentarzu na wypadek zamknięcia Cmentarz 1 Listopada. Jeżeli Cmentarze będą otwarte 1 listopada MSZA TEGO DNIA ODBĘDZIE SIĘ TRADYCYJNIE O GODZINIE 12.00.

Karteczki ‘Wypominkowe’ można zabrać ze stolików po Chórem.

4.        Dnia 1 i 11 Listopada organizujemy Wartę Honorową przy Grobie Powstańców…… spoczywających na Cmentarzu Parafialnym. Zapraszamy do Udziału wszystkich chętnych: Młodzież Dzieci, Dorosłych, szczególnie Strażaków.  W Święto odzyskania Niepodległości 11 Listopada Zapraszam na Mszę świętą o godzinie 16.00 wszystkich Druhów i Druhny, potem na program artystyczny przygotowany przez Wychowawców i Dzieci SP. w Trzcince, a potem SPOTKANIE PRZY OGNISKU. Msza będzie sprawowana w intencji wszystkich zastępów OSP z terenu Parafii Wojków.

5.        W CZWARTEK ZAPRASZAMY NA ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU Z MARYJA KRÓLOWA POKOJU. 19.00-20.00.

6.        PRACE W KOŚCIELE. Kinkiety, Mechanizm. Malowanie. Kontrola.

Wszystkich Solenizantów i Jubilatów niech Bóg obdarzy obfitością Swoich Łask, umacnia Swoim błogosławieństwem, oraz napełnia pokojem i radością.

Szczęść Boże!