OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 2 SIERPNIA 2020.

2 SIERPNIA 2020

1.Bóg zapłać mieszkańcom miejscowości: POKRZYWNIAKI . Za posprzątanie  naszego Kościoła i kwiaty. Bardzo prosimy o posprzątania Kościoła w najbliższą Sobotę mieszkańców miejscowości: TRZCINKA.

2.     Przed nami I Piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi świętej w najbliższy Piątek w Kościele parafialnym od 16.00 do 17.00, a w kaplicy Fajum od 18.00 do 18.30. Zapraszamy wszystkich szczególnie Młodzież przygotowująca się do przyjęcia w tym roku Sakramentu Bierzmowania.

3.     15 Sierpnia 2020 w naszej Parafii przeżywać będziemy odpust Wniebowzięcia NMP. Już dzisiaj zapraszamy Strażaków, Asysty, Scholę Magnificat, Ministrantów do wzięcia udziału Sumie Parafialnej o godzinie 12.00. Ten dzień to również nasze Dożynki Parafialne. O wykonanie wieńca dożynkowego w tym roku prosimy mieszkańców Wrzącej.

4.     16 Sierpnia w naszej Parafii będą miały miejsce piękne wydarzenia. Tego dnia o 11.30 poświęcimy we Wrzącej Łapigroszu pięknie odrestaurowaną Kapliczkę przydrożną, natomiast w miejscowości Kurek o 15.00, poświęcimy tablicę upamiętniającą Żołnierza AK KWP, Antoniego Chowańskiego.

ZAPRASZAMY:

·        Próba Scholi Magnificat w  Sobotę o 11.00.

·        Zapraszamy codziennie na Adorację  Najświętszego Sakramentu od Poniedziałku do Soboty w godzinach od 7.30 do 18.30, w Niedzielę od 7.30 do 17.00.

ZAPOWIEDZI:

Mają zamiar zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński:

1. Przemysław Wietrzyka/ St. Wolnego/ Parafia Wojków

Michalina Guździoł/ st. Wolnego/ Parafia Wierzbno./2/.

2. Marcin Kliks/St. Wolnego/ Parafia Rogaszyce.

Ewelina Jagielska/ St. Wolnego/ Parafia Błaszki./2/.

3. Mateusz Eryk Salamon/ St. Wolnego/Parafia Gruszczyce.

Kamila Sztuder/ St. Wolnego/ Parafia Gruszczyce./1/

4.     Tomczyk Albert/ st. Wolnego/ Parafia Czajków.

Przybyłek Marzena/ st. Wolnego/. Parafia Wojków./1/

Kto zna przeszkody, które uniemożliwiają zawarcie tego Związku, w sumieniu zobowiązany jest powiadomić Proboszcza miejsca.

Wszystkim którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny bądź imieniny składamy Życzenia Błogosławieństwa Bożego. Zdrowaś Maryjo…

Z darem modlitwy. ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.