OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 18 PAŹDZIERNIKA 2020.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

18 PAŹDZIERNIKA 2020

 

1.     Bóg zapłać mieszkańcom miejscowości NIEDOŃ EMILIANÓW.  za posprzątanie  naszego Kościoła i kwiaty.  Bardzo prosimy o posprzątania Kościoła w najbliższa Sobotę mieszkańców miejscowości: NIEDOŃ WIEŚ.

2.     Zapraszam na Spotkanie osoby zaangażowane w zbiórkę środków na ogrzewanie Kościoła w Środę na godzinę 19.00.

3.     W Poniedziałek 26 Października gościć będziemy  w naszej Parafii diecezjalną Telewizję Józef i Radio Rodzina. Zapraszamy Na Mszę świętą Wszystkie osoby należące do Kół Różańcowych, Stowarzyszenia Rodzina, Radę Parafialną, przedstawicieli wszystkich OSP naszej Parafii, osoby zaangażowane w zbiórkę Środków na ogrzewanie Kościoła, Scholę Parafialną wraz z Rodzicami, Ministrantów wraz z Rodzicami, Wspólnotę Młodzieżową i wszystkich, którzy chcą modlić się na nasza Parafię.  Msza święta będzie transmitowana na żywo. Podczas Mszy można będzie złożyć ofiarę na utrzymanie i działalność Diecezjalnej Telewizji Józef i Radia Rodzina.

4.     W Piątek 23 Października o godzinie 19.00 odbędzie się Spowiedź święta, dla Bierzmowanych i ich Rodzin. Zapraszamy.

5.     Słowa ogromnej wdzięczności kieruje do Panów, którzy w minionym tygodniu pomagali naszej Parafii w pracach na Cmentarzu. W imieniu całej Parafii składam serdeczne Bóg Zapłać.

6.     Podczas Niedzieli inwestycyjnej zebraliśmy 3.240 zł na poczet zapłaty za projekt elektryczny instalacji Kościoła. Serdeczne Bóg zapłać. Całkowity koszt projektu to 7.000 mamy nadzieję, że resztę uda nam się zebrać podczas kolejnej Niedzieli inwestycyjnej. 

7.     W związku z rosnącymi kosztami utrzymania wszystkich Cmentarzy, także naszego Cmentarza parafialnego, rosnącymi opłatami za śmieci, wodę, oraz  koniecznością wycinki drzew i nasadzenia nowych, oraz planem zamontowania na cmentarzu oświetlenia wprowadzamy w naszej Parafii tak zwane ‘pokładne cmentarne’, lub inaczej dzierżawę grobu, czyli opłatę na rzecz utrzymania cmentarza. Roczna oplata od jednego grobu wynosić będzie 20 zł. Dokonujemy opłaty na 20 lat.  Każdy grób będzie posiadał swój numer, na podstawie którego można będzie dokonać wpłaty               w Kancelarii Parafialnej do Końca Czerwca 2021 roku. Jest to jedyny sposób utrzymania Cmentarza, stosowany w Parafiach całej Polski.

  

Uprzejmie prosimy o zakładanie maseczek

na czas udziału w Mszy świętej i Nabożeństwach

 

Z darem modlitwy. ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print