OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.10.2021 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17.10.2021

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA.

1.        Dzieci Zapraszamy do udziału w Różańcu szczególnie w Środę i Piątek.

2.        Schola ma swoją Próbę w Sobotę o 11.00.

3.        Spotkanie Dzieci I komunijnych i Ich Rodziców odbędzie się w najbliższa Środę. Zaczynamy Różańcem o 18.30. Zapraszam.

4.         Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół. Zapraszamy w Sobotę i prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców Miejscowości KAMIENNIKI.

 

5.        24 Października o godzinie 12.00, Zapraszamy do udziału w Mszy świętej na

Cmentarzu. Msza będzie odprawiana na Cmentarzu na wypadek zamknięcia Cmentarz 1 Listopada. Jeżeli Cmentarze będą otwarte 1 listopada MSZA TEGO DNIA ODBĘDZIE SIĘ TRADYCYJNIE O GODZINIE 12.00.  

Karteczki ‘Wypominkowe’ można zabrać ze stolików po Chórem.

6.        Dnia 1 i 11 Listopada organizujemy Wartę Honorową przy Grobie Powstańców…… spoczywających na Cmentarzu Parafialnym. Zapraszamy do Udziału wszystkich chętnych: Młodzież Dzieci, Dorosłych, szczególnie Strażaków.  W Święto odzyskania Niepodległości 11 Listopada Zapraszam na Mszę świętą o godzinie 16.00 wszystkich Druhów i Druhny, potem na program artystyczny przygotowany przez Wychowawców i Dzieci SP. w Trzcince, a potem Kolację na Starym Probostwie. Msza będzie sprawowana w intencji wszystkich zastępów OSP z terenu Parafii Wojków.

7.        DZISIAJ  w naszej Parafii Niedziela Powołań – gościmy Kleryków naszego Seminarium duchownego. Podczas tej Niedzieli wszystkie ofiary przeznaczamy na rzecz Kaliskiego Seminarium duchownego.

8.        Plener malarski. Od Piątku do Niedzieli. W Sobotę warsztaty malowania na szkle. Zapraszamy do udziału 10-15 osób. Wiek minimum 14 lat.  W niedzielę od 15.00 do 17.30 wystawa prac z możliwością ich nabycia.

9.        PRACE W KOŚCIELE. Kinkiety, Mechanizm. Malowanie. Kontrola.

Wszystkich Solenizantów i Jubilatów niech Bóg obdarzy obfitością Swoich Łask, umacnia Swoim błogosławieństwem, oraz napełnia pokojem i radością.

Szczęść Boże!

 

print