OGŁOSZENIA PARAFIALNE.16.05.2019 NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

  OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: NIEDOŃ EMILIANÓW. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: NIEDOŃ WIEŚ.

  1. W dniach od 21 do 23 czerwca odbędą się w naszej Parafii Warsztaty muzyczne. Tym razem warsztaty dedykowane są Dzieciom z naszej Parafii. Prosimy o zgłaszanie dzieci w Zakrystii. Zapisy do najbliższej Niedzieli. Zaczynamy w Piątek o godzinie 15.00. W Niedzielę 23 Czerwca uczestnicy Warsztatów będą ubogacać śpiewem każdą Mszę świętą. Po Mszach świętych będziemy zbierać środki na wyposażenie łazienek dla osób niepełnosprawnych – Niedziela Inwestycyjna. Zakończenie Warsztatów będzie Msza święta o godzinie 16.00 na którą zapraszamy Całą Scholę i Rodziców, a po Mszy  na Wspólne ognisko.
  2. Dzisiaj o godzinie 15.00 przy Szkole w Trzcince rozpoczyna się Festyn Rodzinny.
  3. Msza święta na zakończenie roku Szkolnego odprawiana będzie 18 Czerwca o godzinie 9.00. Zapraszamy Dzieci, Rodziców i Nauczycieli na wspólną modlitwę dziękczynną.
  4. Przed nami piękna uroczystość Bożego Ciała. Zapraszamy do udziału w procesji wszystkie Asysty, Strażaków, Sztandary, Chorągwie. Serdecznie zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów dla Pana Jezusa. Zapraszamy wszystkie dziewczynki z tego roku i te, które w ubiegłym roku były u I Komunii świętej, jak również wszystkie inne dziewczynki która chcą pomóc w sypaniu kwiatów. Próba sypania kwiatów w Poniedziałek o 18.45. Zapraszamy do udziału Ministrantów, Scholę.

Msze święte tego dnia o godzinie 8.00/10.00/12.00 Msza z procesją. Bardzo proszę również o przygotowanie Ołtarzy na drodze procesji Druhów Strażaków i mieszkańców Wojkowa. Po Uroczystości Bożego Ciała zapraszamy asysty do udziału w procesjach eucharystycznych  oktawy.

  1. 23 Czerwca w Parafii Brzeziny odbędzie Festyn Parafialny na który zaprasza tamtejsza Wspólnota parafialna. Początek o godzinie 15.00 przy amfiteatrze. Szczegółowy program znajduje się w gablocie Parafialnej.

MAJĄ ZAMIAR ZAWRZEĆ SAKRAMENTALNY ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI NASTĘPUJĄCE OSOBY:

  1. DOMINIK JANAS/ STANU WOLNEGO/PARAFIA WOJKÓW.

JOANNA KUPAJ/ STANU WOLNEGO/PARAFIA BLIZANÓW./ Zapow.I.

  1. ŁUKASZ RATAJ/ STANU WOLNEGO/PARAFIA Wniebowzięcia NMP Wrocław.

ALEKSANDRA PATYNA/ STANU WOLNEGO/PARAFIA WOJKÓW.

Kto zna przeszkody, uniemożliwiające zawarcie, wyżej wymienionych związków sakramentalnych, w sumieniu zobowiązany jest, powiadomić Proboszcza Miejsca.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

 

 

 

 

 

print