OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 15 LISTOPADA 2020.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15 LISTOPADA 2020

1.     Bóg zapłać mieszkańcom miejscowości WOJKÓW.  za posprzątanie  naszego Kościoła i kwiaty.  Bardzo prosimy o posprzątania Kościoła w najbliższa Sobotę mieszkańców miejscowości: WRZĄCA OD GRUSZCZYC DO POMNIKA POWSTAŃCÓW 

2.     Dzisiaj w naszej parafii Niedziela inwestycyjna. Zebrane środki przeznaczymy na pokrycie kosztów wykonania projektu elektrycznego naszego kościoła. Jednocześnie informujemy, że cały czas czekamy na decyzję NFOŚ i wiadomości, czy otrzymamy wsparcie na montaż ogrzewania w naszym kościele.  Cały czas kontynuujemy zbiórkę na ten cel. Mamy zgodę Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, na montaż ogrzewania i na odnowienie ołtarza.

3.     Następna niedziela 22 listopada, to NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA, po której wchodzimy już w okres ADWENTU.

4.     Cmentarz. Tworzymy mapkę naszego cmentarza parafialnego. Na nagrobkach zostawiamy numery porządkowe, które prosimy zabrać do domu. Przy wnoszeniu opłaty za „pokładne” będzie można bez trudu zlokalizować miejsce, na którym spoczywają nasi bliscy zmarli. Dziękuje Młodzieży, która pomagała w minionym tygodniu w tych pracach. Dziękuję również osobom, które pomagały sprzątać cmentarz i tym, którzy zabierają stare znicze i sztuczne kwiaty do swoich przydomowych śmietników. Bóg zapłać.

PROSIMY O ZAKŁADANIE MASECZEK

NA CZAS UDZIAŁU W MSZY ŚWIĘTEJ I NABOŻEŃSTWACH, ORAZ DEZYNFEKOWANIE RĄK PRZY WCHODZENIU DO KOŚCIOŁA.

 

Z darem modlitwy. ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print