MOTORESPIRATOR OD MOTOCYKLISTÓW.

MOTORESPIRATOR OD MOTOCYKLISTÓW.

Do Wszystkich, których pasją jest jazda Motocyklem.
Od kilkunastu lat jestem pasjonatem jazdy motocykle. Przy tej okazji poznałem wielu wspaniałych ludzi, którzy bez względu na wyznawany światopogląd i status społeczny wiele razy pokazywali, że mają wrażliwość na ludzką biedę, choć przez noszoną kurtkę, czy spodnie ze skóry tego nie widać. Nie spotkamy się w tym roku na Moto-święconce, nie pojedziemy do Częstochowy na uroczyste rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego, nie wiemy też kiedy będzie można odpalić maszynę i poczuć wiatr we włosach.
Wiemy Wszyscy, co się dzieje dookoła Nas. Myślę że nie tylko Ja zadaje sobie pytanie, co mogę zrobić żeby pomóc tym którzy cierpią z powodu Epidemii. Pomysł jest oczywisty – potrzebne są respiratory. Proponuje zróbmy zrzutkę. Dla Wielu z nas 1.000 zł to nie jest fortuna, bo to tylko kilka baków paliwa, na którym można gdzieś pojechać. Kupując Respirator pomożemy wielu ludziom uratować życie. Dowiedziałem się od Lekarzy, że cena Respiratora szpitalnego to od 100.000 do 200.000 zł. Konkrety:
Podaje Numer KONTA PARAFII WOJKÓW (Salve 2018).

97 1090 2705 0000 0001 3472 9359

Z dopiskiem darowizna – Motorespirator dla Szpitala.

Aby uniknąć jakichkolwiek podejrzeń o niewłaściwe wykorzystanie pieniędzy pełny wgląd na bieżąco będzie miało kilku kolegów motocyklistów: Zdzisław Woźniak- “Honda” Błaszki, Roman Ludwicki – Stok Polski, Waldemar Zemfler- Szczytniki, Andrzej Wieczorek- Brzeziny. Nad całością czuwać będzie Pani Maria Charędarz, która od wielu lat pracuje zawodowo w księgowości.
Respirator, lub respiratory przekażemy do najbliższych oddziałów zakaźnych, które leczą chorych na koronawirusa.

ks. . Ryszard – tel. 517 338 608
Udostępniajcie naszym Kolegom i Koleżankom i wszystkim zainteresowanym pomocą.

print