TWORZYMY KAPLICĘ ŚW. JÓZEFOWI – POTRZEBNA POMOC.

Jak już wiemy w naszej Diecezji przeżywamy Rok św. Józefa. Z tego tytułu 19 Marca w dzień Odpustu św. Józefa w naszej Parafii, planujemy poświęcić Kaplicę św.Józefa.

W Kaplicy ważne miejsce zajmie obraz św. Józefa Kaliskiego. Kaplica będzie pełnić również funkcje miejsca wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Szukamy ofiarodawców gotowych pomóc nam wyposażyć Kaplicę:                                                                                                                           * Obraz św. Józefa.                                                                                                                                                                                 * Krata zabezpieczająca Najświętszy Sakrament.                                                                                                                * Granitowy ołtarz.                                                                                                                                                                                 * Duża Monstrancja.                                                                                                                                                                             W Kaplicy Fajum, również tego dnia odbędzie się uroczyste wprowadzenie kopii obrazu                       Św. Józefa Kaliskiego, ofiarowanego przez Darczyńcę indywidualnego.  Osoby zainteresowane ufundowaniem wyposażenia Kaplicy proszę o kontakt telefoniczny 517 338 608.

ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.