OGŁOSZENIA PARAFIALNEParafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków. 31.03.2019 do 07.04.2019. IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków

31.03.2019 do 07.04.2019

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: TRZCINKA.W Sobotę w dogodnych godzinach,  prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: PIPIE.

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej zawsze w Piątek o 17.30, a Gorzkie Żale w każdą Niedzielę wielkiego Postu, po Mszy świętej o godzinie 12.00. Zapraszamy do udziału Dorosłych, Młodzież i Dzieci.

3.W Kaplicy Fajum Droga Krzyżowa w każdy Piątek o godzinie 17.00.

1. Spotkanie dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, odbędzie się                       w Czwartek po wieczornej Mszy świętej w Kościele parafialnym.
  2. I Piątek miesiąca. Spowiedź od 16.30 do 17.30. Fajum od 18.30 do 19.00. W Piątek o godzinie 19.00 spotkanie Wspólnoty Anavim.
  3. Do nabycia: Gazetka NIEPOKALANA i Dwutygodnik Opiekun.
  4. Od 1 kwietnia kontynuujemy zbiórkę środków na Ogrzewanie Kościoła. Zbieramy do II Środy miesiąca czyli do 10 Kwietnia.
  5. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Trasa liczy sobie 42 km. Termin 12/13 Kwietnia. Msza o godzinie 20.00, a potem wymarsz na Drogę Krzyżową. Zgłoszenia przez stronę www.edk.org.pl
  6. POTRZEBNA POMOC.
    Wczaso-rekolekcje dla osób Niepełnosprawnych coraz bliżej. Chcemy stworzyć dwie nowe Łazienki, przystosowane dla naszych Przyjaciół. Jeśli możesz i chcesz pomóc proszę o kontakt. 517 338 608 – ks. Ryszard
    PS: Można zakupić materiały, albo wyposażenie Łazienki, każda forma pomocy bezcenna. Potrzebna jest nam także, stara cegła z rozbiórki.
  7. Ze względów organizacyjnych termin Warsztatów W JEGO SERCU uległ zmianie. O nowym terminie poinformujemy w odpowiednim czasie.

ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.