OGŁOSZENIA PARAFIALNE. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków. 24-31.03.2019 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków

24-31.03.2019

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: POKRZYWNIAKI W Sobotę w dogodnych godzinach,  prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: TRZCINKA.

 1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej zawsze w Piątek o 17.30, a Gorzkie Żale w każdą Niedzielę wielkiego Postu, po Mszy świętej o godzinie 12.00. Zapraszamy do udziału Dorosłych, Młodzież i Dzieci.

3.W Kaplicy Fajum Droga Krzyżowa w każdy Piątek o godzinie 17.00.

 1. Dzisiaj kolejne Spotkanie dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbędzie się w Kaplicy Fajum po Mszy świętej o godzinie 10.30. Zapraszam.
 2. Niedziela Gospodarcza. Wszystkie zebrane środki 3.500 przeznaczone zostały na poczet należności za materiały budowlane. Bóg Zapłać.
 3. W Piątek o godzinie 19.00 spotkanie Wspólnoty Anavim.
 4. Do nabycia: Gazetka NIEPOKALANA i Dwutygodnik Opiekun.
 5. W dniach od 5 do 7 Kwietnia Warsztaty muzyczno-edukacyjne „w JEGO SERCU”. Rodziców dzieci z naszej Scholi, oraz innych chętnych, proszę o pomoc w przygotowaniu posiłków. Osoby, które są gotowe pomóc w przenocowaniu uczestników Warsztatów, prosimy zgłoszenie się do Zakrystii.
 6. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Trasa liczy sobie 42 km. Termin 12/13 Kwietnia. Msza o godzinie 20.00, a potem wymarsz na Drogę Krzyżową.
 7. POTRZEBNA POMOC.
  Wczasorekolekcje dla osób Niepełnosprawnych coraz bliżej. Chcemy stworzyć dwie nowe Łazienki, przystosowane dla naszych Przyjaciół. Jeśli możesz i chcesz pomóc proszę o kontakt. 517 338 608 – ks. Ryszard
  PS: Można zakupić materiały, albo wyposażenie Łazienki, każda forma pomocy bezcenna. Potrzebna jest także, stara cegła z rozbiórki.

 Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.

 

 

 

 

 

print