OGŁOSZENIA PARAFIALNE. III NIEDZIELA WIELKANOCNA.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: STOK POLSKI, GROBELKA I POLESIE. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: STOK POLSKI ZA SZKOŁĄ.

1. Nabożeństwa Majowe odbywają się będą bezpośrednio po wieczornej Mszy świętej. Zapraszamy do udziału w tych pięknych Nabożeństwach.
  2. W dniu 19 Maja na Mszy świętej o godzinie 12.00 przeżywać będziemy rocznicę Komunii świętej. Zapraszamy na Mszę świętą Dzieci, które przyjęły Pana Jezusa po raz pierwszy do serca w roku 2018.
  3. 12 Maja przeżywamy w Kościele Światowy dzień modlitw o Powołania.
  4. W dniach 11-12 Maja odbędą się w naszej Parafii Rekolekcje, dla Opiekunów- Wolontariuszy, biorących udział we Wczaso-rekolekcjach dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do udziału. Rekolekcje, są bezpośrednim przygotowaniem do Wczaso-rekolekcji, które odbędą się w tym roku w dniach od 13 do 21 Lipca.
  5. PIELGRZYMKA DO GIETRZWŁADU odbędzie się w dniach 25 – 26 MAJA 2019. W programie:

25 Maja (Sobota).
Gierzwałd – Msza święta, pobyt w Sanktuarium.

Przejazd do Olsztyna, zwiedzanie miasta

Nocleg w Pensjonacie „U Renaty” w Reszlu (k. Świętej Lipki)

26 Maja (Niedziela)

Msza święta w Świętej Lipce – Koncert organowy w Świętej Lipce.

Kętrzyn – zwiedzanie byłej kwatery Hitlera.

Mikołajki – wycieczka statkiem, lub łodziami.

Około  21:00 przyjazd do Wojkowa

Koszt Wyjazdu to 320 zł. Zapraszamy do udziału szczegóły w Zakrystii.

MAJĄ ZAMIAR ZAWRZEĆ SAKRAMENTALNY ZWIĄZEK MAŁEŻŃSKI NASTĘPUJĄCE OSOBY:

1. DOMINIK OLEJNIK / STANU WOLNEGO – KALISZ.

ANGELIKA BASIOR / STANU WOLNEGO – RÓWNA.

1. MICHAŁ JAKÓBCZAK / STANU WOLNEGO – WOJKÓW.

ANNA CIAPA STANU / WOLNEGO – SIERADZ.

1. SYLWESTER MASZYNA / STANU WOLNEGO – GRABOSTAW.

ANITA PIETRUCHA / STANU WOLNEGO – GRABOSTAW.

Kto zna przeszkody, uniemożliwiające zawarcie, wyżej wymienionych związków sakramentalnych, w sumieniu zobowiązany jest, powiadomić Proboszcza Miejsca.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.