OGŁOSZENIA PARAFIALNE – ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE 2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości:

 STOK POLSKI WIEŚ.

Kościół sprzątały następujące osobyZa tydzień W Sobotę o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: GRZYMACZEW KOLONIA.

  1. Bóg zapłać wszystkim asystom które brały udział Procesji rezurekcyjnej. Szczególne słowa uznania dla wszystkich O.S.P z naszej Parafii z czuwanie pry Grobie Pańskim. Bóg Zapłać. Dziękujemy także Scholi za oprawę muzyczną w czasie Triduum Paschalnego.
  2. Pierwszy Piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi świętej od godziny 16.00 do 17.00 i Fajum od godziny 18.30 do 19.00.
  3. Chorych z posługą odwiedzimy w Piątek od. Godziny 9.00.
  4. Wigilia Święta Miłosierdzia Bożego. Zaproszenia w ławkach.
  5. Dziękujemy dzieciom z KAMIENNIK które zebrały pieniążki na kwiaty do Groby Pańskiego w kwocie 360 zł. Bóg Zapłać.
  6. Od dzisiaj czynna jest Kaplica wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu. W tygodniu od 8.00 do 18.30, natomiast w Niedzielę od 7.30 do 17.00 z wyjątkiem wakacji.
  7. Spotkanie dla Dzieci I komunijnych w Niedzielę za tydzień po Mszy świętej dla dzieci o godzinie 10.00.

Całej naszej Parafii, osobom Dojrzałym, Młodzieży i Dzieciom,  życzę odkrycia jeszcze raz, że Ewangelia nie jest historią, oraz  przeszłością, lecz pełnym mocy i mądrości doświadczeniem zmieniającym nasze „dziś” i „tutaj”. Życzę spotkania ze Zmartwychwstałym, tzn. Żyjącym Panem, oraz zachwytu nad tyloma sposobami i „miejscami” Jego obecności: w Słowie i w sakramentach, w Kościele i w drugim człowieku – szczególnie           w ubogim i potrzebującym.

Wszystkim Parafianom, życzymy ponownego odkrycia i rozpalenia tej nadziei, że przyszłość zarówno każdego z nas z osobna, jak i całego świata, należy do Dobra, nie do zła; do Życia, nie do śmierci; do Miłości i Przebaczenia, nie do nienawiści i rewanżu; do Wspólnoty, nie do samotności i podziałów.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ ALLELUJA!!!

 

 

 

 

 

 

 

print