OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA. 06 PAŹDZIERNIKA 2019.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

06 PAŹDZIERNIKA 2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: KOPACZ.KIJE, BUDY, WCISŁO . Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: POKRZYWNIAKI.

1. ZA TYDZIEŃ NIEDZIELA INWESTYCYJNA. Zebrane środki przeznaczymy na

spłatę należności za materiały budowlane.

1. Przed nami 2 Środa Miesiąca. Zapraszamy na godzinną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w ciszy, organizowaną przez Wspólnotę Maryi Królowej Pokoju.  Plan spotkania: 19.00 Katecheza na Starym Probostwie. 20.00 Adoracja w Kościele.
  2. Spotkanie osób odpowiedzialnych za zbiórkę środków na zainstalowanie w naszym Kościele ogrzewania odbędzie w 3 Środę miesiąca 16 Października, o godzinie 19.00.
  3. W dniach od 18 do 20 Października w naszej Parafii odbędą się Warsztaty muzyczno-edukacyjne ‘W JEGO SERCU’. Zapisy od dzisiaj w Zakrystii.
  4. Mają zamiar zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński następujące osoby:
  • Jakub Borowiak/Stanu wolnego/ zam. Parafia Błaszki.

Anita Nowakowska/ Stanu wolnego/ Parafia Wojków / Zapow.2.

• Jacek Gąsiorowski/ Stanu wolnego/ zam. Parafia Wojków

Justyna Wietrzyk/ Stanu wolnego/ zam. Parafia Iwanowice/ Zapow.1.

Kto zna przeszkody na drodze do zawarcia Sakramentu Małżeństwa wymienionych osób,                   w sumieniu zobowiązany jest powiadomić Proboszcz miejsca.

ZAPRASZAMY:

Spotkania dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania: Poniedziałek grupa 1, Wtorek grupa 2, Czwartek grupa 3, Piątek grupa 4 Spotkania na starym Probostwie, początek o godzinie 19.00 koniec 19.50.

Spotkanie Dzieci przygotowujących się, do Pierwszej Komunii świętej, za Tydzień  w Niedzielę. Na Mszy świętej poświęcimy Różańce święte. Różańce można odebrać w Zakrystii.

Ks. Leszek zaprasza na wyjazd 1- dniowy  do Berlina na Jarmark Bożonarodzeniowy oraz zwiedzanie miasta w dniu 30 listopada, jest jeszcze kilka wolnych miejsc do Pragi. Natomiast w lipcu zaprasza na Pielgrzymkę samolotową do Lourdes we Francji. Szczegółowe informacje na kartkach na stoliczkach  pod chem. Spotkanie organizacyjne w sprawie tych wyjazdów dla osób zainteresowanych za tydzień w Niedzielę 13 Października po Mszy św. o godzinie 16,00 u nas w Kościele.

• NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE codziennie o 17.30, w Niedzielę o 11.30.

WSZYSTKIM KTÓRZY W TYM TYGODNIU PRZEŻYWAJĄ SWOJE URODZINY IMIENIENIYNY SKŁADAMY NAJLEPSZE ZYCZENIA. Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.