OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 23.09.2018 do 30.09.2018

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

23.09.2018 do 30.09.2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości GRABOSTAW.

W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: PIEGONISKO.

1. 6 X 2018 WYJAZD RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH DO CZĘSTOCHOWY. Zapisy w Zakrystii do przyszłej Niedzieli włącznie.
  2. 12-14 X WYJAZD DLA DZIECI I MŁODZIEŻY DO WADOWIC. Schola i Ministranci. Zapisy do przyszłej Niedzieli włącznie.
  3. 19-21 X WARSZTATY EDUKACYJNO- MUZYCZNE ‚W JEGO SERCU’. Zaporaszamy do udziału.
  4. W Piątek o 19.00 Zapraszam na Spotkanie Wspólnoty Życia – Anavim. Zapraszamy każdego, kto chce pogłębiać wiarę, modlić się i służyć innym. Jest to spotkanie dla Młodzieży i dorosłych.
  5. Spotkanie Scholi Magnificat w Sobotę o godzinie 11.00. Zapraszamy.
  6. W naszym Kościele parafialnym, istnieje konieczność naprawienia i konserwacji podłogi w Prezbiterium. Za tydzień ofiary złożone na Mszach świętych przeznaczone będą na ten cel. Proszę o pomoc.
  7. Od Października rozpoczynamy spotkania i przygotowania do I Komunii świętej Dzieci.

ZAPOWIEDZI:

KALENDARZ LITURGICZNY:

• Poniedziałek: Rocznica poświęcenia Katedry.
  • Wtorek: Bł. Władysława z Gielniowa.
  • Czwartek: św. Wincentego a Paulo.
  • Piątek: św. Wacława.
  • Sobota: św. Michała, Gabriela i Rafała Archaniołów.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM

BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA