OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXV NIEDZIELA ZWYKŁA. 22 Września 2019.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

22 Września 2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: DZIKIE . Kościół sprzątały.(…)

W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: NIWA PĘCZEK

1. Ks. Leszek zaprasza Ministrantów i kandydatów na Ministrantów na spotkanie formacyjne i integracyjne za tydzień w sobotę 28 września na godzinę 15.30. Na stare probostwo. Spotkanie razem z ogniskiem integracyjnym będzie trwało do 17,30. Zapraszamy także na to spotkanie chętnych, którzy chcieliby zostać Ministrantami, od klasy 3 podstawowej w górę.
  2. Zapraszamy Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania i nie tylko na adorację Najświętszego Sakramentu, za tydzień w Sobotę od godziny 19,00-20,00. Będzie to wyjątkowy czas na wyciszenie się i oddanie Panu Jezusowi siebie i naszych Rodzin.
  3. Przed nami 4 Środa Miesiąca. Zapraszamy na godzinną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w ciszy, organizowaną przez Wspólnotę Maryi Królowej Pokoju.  Początek Adoracji godzina 20.00.
  4. ks. Leszek Wikariusz naszej Parafii organizuje 1 dniowa autokarową pielgrzymko-wycieczkę do Pragi (Czechy) w Sobotę 19 Października 2019, oraz samolotową Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w Lutym i do Rzymu w Kwietniu. Szczegółowe programy tych wyjazdów na kartkach na stoliku pod chórem. Spotkanie organizacyjne w sprawie tych wyjazdów dzisiaj w Kościele po Mszy świętej o godzinie 16.00. Zapraszamy.
  5. Zapraszamy.
  • Do Kaplicy św. Józefa, na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu  w godzinach od 00 do 18.30 w tygodniu, w Niedzielę od godziny 7.30 do 17.00.
  • Spowiedź w naszej Parafii codziennie w tygodniu 20 minut przed Mszą świętą, a w Niedzielę pół godziny przed Mszą świętą. (Wypominki).
  • W każdą Niedzielę, pół godziny przed Mszą świętą o godzinie 8.00, 10.00 i 12.00 zapraszamy na modlitwę Różańcową.
  1. Za tydzień taca przeznaczona będzie, na utrzymanie Seminarium duchownego w Kaliszu.
  2. W dniach od 18 do 20 Października w naszej Parafii odbędą się Warsztaty muzyczno-edukacyjne ‘W JEGO SERCU’. Zapisy od dzisiaj w Zakrystii. Koszt udziału w Warsztatach to 40 zł.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM

BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.