OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA. 15 Września 2019.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

15 Września 2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: ROŻENKI. Kościół sprzątały.(…)

W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: DZIKIE

1. 21 Września w godzinach od 14.00 do 16.00 odbędą w |domu św. Brata Alberta Warsztaty plastyczne. Będzie to nauka ozdabiania przedmiotów metoda Decoupage. Zapraszamy Dzieci, Młodzież i dorosłych.
  2. Wyjazd Ministrantów z naszej Parafii do Kalisza na diecezjalna Pielgrzymkę Ministrantów diecezji kaliskiej do św. Józefa dnia 21 Września w Sobotę o godzinie 8.00.
  3. Bóg Zapłać wszystkim zaangażowanym w zbieranie środków na zainstalowane w naszym Kościele ogrzewania. Nasza Parafia bierze udział w Konkursie ogłoszony przez NFOŚ.
  4. 5. Zapraszamy.
  • Do Kaplicy św. Józefa, na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu w godzinach od 00 do 18.30 w tygodniu, w Niedzielę od godziny 7.30 do 17.00.
  • Spowiedź w naszej Parafii codziennie w tygodniu 20 minut przed Mszą świętą, a w Niedzielę pół godziny przed Mszą świętą. (Wypominki).
  • W każdą Niedzielę, pół godziny przed Mszą świętą o godzinie 8.00, 10.00 i 12.00 zapraszamy na modlitwę Różańcową.
  1. Spotkanie kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, w Poniedziałek Grupa 1, Wtorek Grupa 2, Czwartek grupa 3, Piątek Grupa 4. Początek spotkań o godzinie 19.00 na Starym Probostwie. Obecność obowiązkowa. Spotkanie potrwa około 45 minut.
  2. Dzieci klas 3, które przyjmą w przyszłym roku I Komunię świętą, zapraszamy na Spotkanie które odbędzie się w najbliższą Niedzielę po Mszy świętej o godzinie 10.00.
  3. Osoby młode, które chcą uczestniczyć Spotkaniach Wspólnoty Młodzieżowej, zapraszamy co tydzień w Sobotę w godzinach od 19.00 do 21.00. Spotkanie odbywać będą się co tydzień na Starym Probostwie.
  4. Wyjazd Ministrantów z naszej Parafii do Kalisza na diecezjalną Pielgrzymkę Ministrantów diecezji kaliskiej do św. Józefa dnia 21 Września w Sobotę o godzinie 8.00.
  5. ks. Leszek Wikariusz naszej Parafii organizuje 1 dniowa autokarową pielgrzymko-wycieczkę do Pragi (Czechy) w Sobotę 19 Października 2019, oraz samolotową Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w Lutym i do Rzymu w Kwietniu. Szczegółowe programy tych wyjazdów na kartkach na stoliku pod chórem. Spotkanie organizacyjne w sprawie tych wyjazdów za tydzień w Niedziele 22 Września w Kościele po Mszy świętej o godzinie 16.00. Zapraszamy.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.