OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA. 25 Sierpnia 2019

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

25 Sierpnia 2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: WŁOCIN KOLONIA

OD P. WIECZORKÓW DO P. MROWINSKICH. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: WŁOCIN DROGA DO CHUDOBY.

2.Za nami III Parafialny Festyn św. Brata Alberta. Wszystkim uczestniczącym w organizacji tego wydarzenia, składamy serdecznie podziękowania. Bóg Zapłać. Był to piękny czas, zabawy i odpoczynku. Dzięki ogromnej pracy przedstawicieli Sołectw i wielu ludzi zebraliśmy na rzecz pokrycia kosztów prac remontowych, Domu             św. Brata Alberta 18.000 zł. Pieniądze zostały Komisyjnie wpłacone, jako cześć zapłaty za materiały budowane i instalacyjne.

1. Już dzisiaj zapraszamy na Pielgrzymkę rowerową dookoła naszej Parafii. Pielgrzymka odbędzie się 1 Września. Wyruszamy po Mszy świętej o godzinie 10.00. Początek trasy przy Kościele w Wojkowie. Zapraszamy. Pielgrzymkę ofiarujemy, za Polskich Żołnierzy poległych podczas II Wojny światowej. Prosimy o umocowanie do roweru biało-czerwonej flagi.
  2. Zapraszamy również na II Parafialną Pieszą Pielgrzymkę Rodzinną, od Maryi Do Józefa. Wyruszamy w Sobotę 7 Września, nocujemy w Chełmcach i w Niedzielę wchodzimy do Kalisza. Zapisy w Zakrystii.
  3. MAJĄ ZAMIAR ZAWRZEĆ SAKRAMENTALNY ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI NASTĘPUJĄCE OSOBY:

DAMIAN BOŻYDAR TORUŃSKI/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA WOJKÓW

DARIA FAUSTYNA MARCZAK/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA BRĄSZEWICE/ZAP2

Kto zna przeszkody, uniemożliwiające zawarcie, wyżej wymienionych związków sakramentalnych, w sumieniu zobowiązany jest, powiadomić Proboszcza Miejsca.

6.Bardzo ważne ogłoszenie. Kierując się troską o dobro duchowe dzieci z naszej Parafii,    od            1 Września tego roku wprowadzamy na stałe do porządku Niedzielnych Nabożeństw, Msze świętą dla Dzieci. Będzie to Msza o godzinie 10.00. Aby stworzyć możliwość pełnego uczestniczenia w oprawie muzycznej Mszy świętej niedzielnej, naszym Organistom, przesuwamy Mszę świętą Niedzielną z 12.00 na 11.30, a Mszę świętą w kaplicy Fajum z 10.30 na 13.00.

1. Dnia 2 Września o godzinie 9.00 w naszym Kościele parafialnym, odbędzie się Msza święta na rozpoczęcie Roku szkolnego 2019/2020. Zapraszamy wszystkie dzieci, Rodziców Nauczycieli i Wychowawców.
  2. W środę od godziny 20.00 do 21.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę Maryi Królowej Pokoju.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.