OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 4 Sierpnia 2019.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

4 Sierpnia 2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: : WŁOCIN DĘBINIEC I MARIANÓW. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: WŁOCIN OD P. WIETRZYKÓW DO P. PIOTROWSKICH.

  1. W Poniedziałek 12 Sierpnia o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie Festynu Parafialnego. Zapraszam wszystkie wioski do udziału w organizacji Festynu i zorganizowanie stoisk. Przypominamy, że zbieramy drobne fanty na loterię. Osoby które chcą przekazać fanty mogą je przynieść w najbliższa Niedziele lub w tygodniu po Mszach i zostawić w Zakrystii. Zapraszamy na spotkanie.

W ramach Festynu rozegrany zostanie turniej Siatkówki plażowej. Zgłaszamy  5 osobowe zespoły w kategorii Dorośli, Młodzież od 15 do 18 roku życia. Dzieci od 10 do 15 roku życia. Zgłoszenia w dniu turnieju od godziny 14.00 do godziny 15.00. Warunkiem rozegrania turnieju, jest zgłoszenie się przynajmniej 4 zespołów w każdej z kategorii.

  1. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby:                                   MATEUSZ KRYSTIAN KOWALEWSKI/ STANU WOLNEGO/. PARAFIA ZŁOCZEW                       NATALIA ZAGATA/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA WOJKÓW /ZAP.2

Kto zna przeszkody, uniemożliwiające zawarcie, wyżej wymienionych związków sakramentalnych, w sumieniu zobowiązany jest, powiadomić Proboszcza Miejsca.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

 

 

 

 

 

print