OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2018

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: WŁOCIN KOLONIA OD P. ŻÓRAWSKICH DO LASU.  W Sobotę o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: WŁOCIN KOLONIA OD P. WIECZORKÓW DO P. MROWINSKICH.

1. Przed nami pierwszy Piątek miesiąca i okazja do Spowiedzi świętej od 16.00 do 17.00 w Kościele parafialnym, od 18.30 do 19.00 w Kaplicy Fajum.
  2. 6 Lipca początek Wczaso-rekolekcji Dla osób niepełnosprawnych. Wolontariusze zaczynają w Piątek o 15.00. Pozostali zaczynają w Niedzielę Msza święta o godzinie 12.00. Mile widziana pomoc w postaci ciasta, albo innych potrzebnych produktów.
  3. II FESTYN ŚW. BRATA ALBERTA. Zapraszamy wszystkich Parafian. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla Dzieci i rodziców. Będą występy, zawody sportowe i zręcznościowe. W Zakrystii mamy plakaty do rozpowszechnienia.Spotkanie organizacyjne dotyczące Festynu odbędzie się we Wtorek o godzinie 19.00.
  1. Zapraszamy na Różaniec Fatimski w Sobotę, bezpośrednio po wieczornej Mszy świętej.
  2. osoby zainteresowane wyjazdem na Święto Młodych do Medjugorie, zapraszam na spotkanie w Środę na godzinę 19.30.

7.Od Niedzieli 1 Lipca 2018 do Niedzieli 2 Września 2018 w okresie wakacyjnym, Mszę święte w Niedzielę, będą odprawiane w następującym porządku.

7.30  /9.00 /10.30 Fajum/12.00.

Przyjęte intencje Mszy świętej będą odprawiane w następujący sposób:

·        Intencje  z 8.00 o 7.30.

·        Intencje z 10.00 o 9.00

·        Fajum 10. 30 bez zmian.

·        Intencje z 12.00 bez zmian. ****************************************************************

8.KALENDARZ LITURGICZNY:

Wtorek: św. Tomasz Apostoła. Święto.

Piątek: Bł. Teresy Leduchowskiej Wsp.obow.

9.ZAPOWIEDZI: Mają zamiar zawrzeć Sakramentalny Związek małżeński

następujące osoby:

• MATEUSZ BĄCZAK/ Parafia Chełmce.

i  JOANNA BARTOSZEK/ Parafia Wojków.  ZAP/I.

Kto zna przeszkody w sumieniu zobowiązany jest powiadomić Proboszcza miejsca.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM

BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA