OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 2018

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości WŁOCIN OD                       P. WIETRZYKÓW DO P. PIOTROWSKICH.W Sobotę o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: WŁOCIN KOLONIA OD P. ŻÓRAWSKICH DO LASU.

1. Słowa uznania i wdzięczności kieruje do Wszystkich osób, które uczestniczyły w pracy przy przygotowaniu Mszy świętej i Zlotu Motocyklowego SALVE 2018.
  1. Bardzo blisko bo już 6 Lipca początek Wczaso-rekolekcji Dla osób niepełnosprawnych. Zapraszam wszystkich członków Stowarzyszenia Rodzina, Sympatyków i wolontariuszy na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą Środę o godzinie 20.00.
  1. W dniach od 1 do 9 Sierpnia udajemy się do Medżugorje na Międzynarodowe Święto Młodych. Jest to wyjazd dla Młodzieży. Koszt około 1.000 zł. Zapisy u ks. Ryszarda.

KALENDARZ LITURGICZNY:

• W Czwartek wspominamy św. Ireneusza Bp.M.
  • W Piątek 29.06. 2018 uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia taca na Świętopietrze.

ZAPOWIEDZI: Mają zamiar zawrzeć Sakramentalny Związek małżeński następujące osoby:

• KAMIL KAWCZYŃSKI Wrząca

i ROKSANA SICIAREK zam. Sarny. ZAP. II

Kto zna przeszkody w sumieniu zobowiązany jest powiadomić Proboszcza miejsca.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM

BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA