OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI NIEDZIELA ZWYKŁA 2018

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości WŁOCIN DĘBINIEC                                   i MARIANÓW.W Sobotę o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości WŁOCIN OD P. WIETRZYKÓW DO P. PIOTROWSKICH:

1. Zapraszam na spotkanie PODSUMOWANIE Zlotu Motocyklowego SALVE 2018 Jutro na godzinę 19.00. Słowa uznania i wdzięczności kieruje już dzisiaj, do Wszystkich osób, które uczestniczyły w pracy przy przygotowaniu tego pięknego wydarzenia.
  2. W dniach od 1 do 9 Sierpnia udajemy się do Medżugorje na Międzynarodowe Święto Młodych. Jest to wyjazd dla Młodzieży. Koszt około 1.000 zł. Zapisy u ks. Ryszarda.
  1. Jutro początek Rekolekcji dla Młodzieży. Rekolekcje poprowadzi ks. Rafał Wawrzyniak. Rekolekcje zakończy przedstawienie pod tytułem:”Zraniony Pasterz ”. Przedstawienie odbędzie się w Środę o godzinie 19.00 w Kościele. Zapraszamy.

KALENDARZ LITURGICZNY:

• Dzisiaj wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  • Wsp. św. Alojzego Gonzagi.
  • Niedziela 24 Czerwca Narodzenie św. Jana Chrzciciela.

ZAPOWIEDZI: Mają zamiar zawrzeć Sakramentalny Związek małżeński następujące osoby:

• KAMIL KAWCZYŃSKI Wrząca

i ROKSANA SICIAREK zam. Sarny. ZAP. I

• ROBERT SZAFARZ/ zam. Łódź

ANNA ŚWISTACZ/ zam. Wrząca Poręby – ZAP. II

• MATEUSZ DZIWI NSKI/ zam. Mielcuchy

ANGELIKA BARAŃSKA/ zam. Jasionna. – ZAP. II

• MICHAŁ PRZYBYŁEK/ zam. Emilianów

PAULINA DOMAGAŁA/ zam. Sieradz. – ZAP. II

Kto zna przeszkody w sumieniu zobowiązany jest powiadomić Proboszcza miejsca.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM

BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA