OGŁOSZENIA PARAFIALNE.WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE.

  OGŁOSZENIA PARAFIALNE

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: GRZYMACZEW WIEŚ. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: NIEDOŃ, WIERCIN, DWOREK, POGOŃ.

  1. Z pierwszym dniem miesiąca Czerwca rozpoczynamy zbiórkę środków na ogrzewanie Kościoła. Spotkanie Organizacyjne dotyczące Zebranych środków a także festynu Parafialnego odbędzie się 12 czerwca o godzinie 19.00. Będzie to jednocześnie spotkanie organizacyjne dotyczące Festynu Parafialnego, który w tym roku odbędzie się z dnia 17 na 18 Sierpnia Zapraszam.
  2. Są jeszcze wolne miejsca, przypominamy, że całkowity koszt wyjazdu to 1.300 zł. Wystarczy mieć aktualny dowód osobisty, a szczegóły Pielgrzymki omówimy 27 Maja.
  3. Chorych z posługą odwiedzimy w najbliższą Sobotę w godzinach od 9.00 do 12.00.
  4. W najbliższy Czwartek zapraszamy na spotkanie, osoby należące do Wspólnoty Apostolatu Margaretka. Spotkanie rozpoczynamy udziałem w Mszy świętej o godzinie 18.00, po niej Różaniec w intencji Kapłanów i Spotkanie przy kawie.
  5. Przed nami I Piątek miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty. Z Piątku na Sobotę odbędzie się całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu. W nocy o 3.00 Droga Krzyżowa w intencji osób uzależnionych. Adoracja zakończy się o 7.30 w Sobotę. Zachęcamy do udziału w dogodnych dla każdego godzinach. Osoby gotowe podjąć czuwanie w konkretnych godzinach zapraszamy do Zakrystii.
  6. W dniach od 21 do 23 czerwca odbędą się w naszej Parafii Warsztaty muzyczne. Tym razem warsztaty dedykowane są Dzieciom z naszej Parafii. Prosimy o zgłaszanie dzieci w Zakrystii.
  7. W najbliższą Środę i Czwartek biuro Parafialne będzie nieczynne z powodu mojego pobytu w szpitalu.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

 

 

print