OGŁOSZENIA PARAFIALNE. VI NIEDZIELA ZWYKŁA. 16.02.2020.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.02.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i kwiaty mieszkańcom miejscowości: WRZĄCA OD GRUSZCZYC DO POMNIKA POWSTAŃCÓW. Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy                     o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: WRZĄCA WIEŚ.

1. W TYM TYGODNIU:
  • W tym tygodniu spotkanie dla Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, Poniedziałek grupa 1, Wtorek, grupa 2, Czwartek grupa 3, Piątek grupa 4. Spotkania na starym Probostwie. Początek o godzinie 19.00 koniec 19.50 Zapraszamy.
  • Ministrantów ks. Leszek zaprasza na spotkanie formacyjne w Piątek na godzinę 16.30. Początek w Kościele, koniec Msza św. o godzinie 18.00.
  • Leszek organizuje 1 dniowe pielgrzymko- wycieczki do Pragi Czechy w Sobotę 25 kwietnia, do Krakowa -Wieliczki w Sobotę 30 maja. Oraz 4 dniowy Wyjazd do Zakopanego i Krakowa w Czerwcu . Szczegółowe informacje na stoliczku przy wyjściu z Kościoła. Spotkanie organizacyjne i zapisy za tydzień w Niedzielę 23 Lutego u nas w Kościele po Mszy św. o godzinie 16.00.
  • Ogłoszenie dla Rodziców Ministrantów i Wspólnoty młodzieżowej, którzy chcieliby zapisać swoje dzieci na czerwcowy wyjazd do Zakopanego.  Spotkanie organizacyjne dla nich   i zapisy  w najbliższy Piątek  po Mszy św. O godzinie18.30.
  • Zapraszamy Młodzież na spotkania Wspólnoty młodzieżowej w Sobotę od godziny 19.00 -21.00 na stare Probostwo.
  • W nocy z Poniedziałku na Wtorek Nasza Schola wraz z Rodzicami i Opiekunami udaje się na Pielgrzymkę do Rzymu. Schola, będzie Śpiewać na MSZY ŚWIĘTEJ przy grobie św. Jana Pawła II, która będzie transmitowana przez Radio Maryja. To wydarzenie będzie maiło miejsce w najbliższy Czwartek o godzinie 7.10.
  • Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego Sakramentu od Poniedziałku do Soboty w godzinach od 30 do 18.30, w Niedzielę od 7.30 do 17.00.

WSZYSTKIM, KTÓRZY W TYM TYGODNIU PRZEŻYWAJĄ SWOJE URODZINY IMIENINY, JUBILEUSZE SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA.

Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.