OGŁOSZENIA PARAFIALNE. V NIEDZIELA ZWYKŁA. 09.02.2020

V NIEDZIELA ZWYKŁA

09.02.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i kwiaty mieszkańcom miejscowości: WOJKÓW. Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: WRZĄCA OD GRUSZCZYC DO POMNIKA POWSTAŃCÓW.

1. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. W Drugą i Czwartą Środę miesiąca rozpoczynamy o 19.00 kończymy o 20.00.
  2. W najbliższy Czwartek o godzinie 19.00 Spotkanie Wspólnoty Margaretka.
  3. Bóg Zapłać Panu Kościelnemu i wszystkim osobom, które uczestniczyły w sprzątaniu ozdób świątecznych naszego Kościoła.
  4. Najbliższa Niedziela to naszej Wspólnocie Niedziela Gospodarcza. Zbieramy środki na pokrycie kosztów prac remontowych.
  5. W TYM TYGODNIU:
  • Sobota: Zapraszamy Młodzież na spotkanie Wspólnoty młodzieżowej od godziny 19.00 -21.00 na Stare Probostwo.
  • Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego Sakramentu od Poniedziałku do Soboty w godzinach od 7.30 do 18.30, w Niedzielę od 7.30 do 17.00.
  • Spotkanie dla Dzieci I Komunijnych i Ich Rodziców w najbliższa Niedzielę Msza święta 10.00.

WSZYSTKIM, KTÓRZY W TYM TYGODNIU PRZEŻYWAJĄ SWOJE URODZINY IMIENINY, JUBILEUSZE SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA.

Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.