OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 2018

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: NIEDOŃ EMILIANÓW. Za tydzień W Sobotę o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: NIEDOŃ WIEŚ.

1. Przed nami I Piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi świętej od 16.00 do 17.00           w naszym Kościele parafialnym, natomiast w Kaplicy Fajum od 18.30 do 19.00. Chorych z posługą odwiedzimy w Piątek w godzinach od 9.00 do 12.00.
  2. W najbliższą Niedzielę 6 maja w naszej parafii odbędzie się Uroczysta Msza święta podczas której grupa 40 dzieci przyjmie po raz pierwszy w Życiu Pana Jezusa w najświętszym Sakramencie. Spotkanie dla Dzieci I komunijnych                     i Rodziców odbędzie się we Wtorek  o godzinie 18.30. I w Sobotę o 10.30. Przypominamy że Komunia święta rocznicowa będzie miała miejsce 13 Maja na Mszy świętej o godzinie 12.00. Zapraszamy.
  1. Wszelkie prace remontowo-budowlane na terenie cmentarza parafialnego, mogą być wykonywane tylko, po uzyskaniu pisemnej zgody Proboszcza Parafii.
  2. Bóg Zapłać za kolejne ofiary złożone na cele parafialne (500 zł). Łącznie do tej pory wpłynęło 10,450 zł. Słowa uznania i wdzięczności, dla osób które pracowały przy Parafii w minionym tygodniu.
  3. Nabożeństwa Majowe odprawiane będą codziennie na zakończenie Mszy świętej wieczornej.
  4. Bóg Zapłać wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w Warsztatach muzyczno- edukacyjnych W JEGO SERCU. Słowa uznania dla rodziców, szczególnie Mam które pomagały w przygotowywaniu posiłków. Szczególnie dziękujemy Pani Barbarze Kosatka. Jednocześnie informujemy, że podczas Liturgii Sakramentu Małżeństwa poza Panem Organistą śpiew może prowadzić dodatkowo tylko             i wyłącznie nasza parafialna Schola Magnificat.
  5. Zapraszamy na Różaniec Fatimski w intencji Dzieci I Komunijnych i Ich Rodzin w Sobotę po wieczornej Mszy świętej.
  6. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby:
  7. MONIKA PLICHTA/ Panna/ zam. Wrząca.

MIROSŁAW MICHALAK/ Kawaler/ zam. Korab. – Zapowiedź I.

Kto zna przeszkody, które uniemożliwiają zawarci tego Małżeństwa, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić Proboszcza miejsca.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ ALLELUJA!!!