OGŁOSZENIA PARAFIALNE. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków. I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków

I NIEDZIELA

 WIELKIEGO POSTU

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: KOPACZ . W Sobotę w dogodnych godzinach,  prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców: KIJE, BUDY, WCISŁO.

  1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej zawsze w Piątek o 17.30, a Gorzkie Żale w każdą Niedzielę wielkiego Postu, po Mszy świętej o godzinie 12.00. Zapraszamy do udziału Dorosłych, Młodzież i Dzieci.
  • W Kaplicy Fajum Droga Krzyżowa w każdy Piątek o godzinie 17.00.
  1. Chorych z posługa odwiedzimy 16 Marca (Sobota) w godzinach od 9.00 do12.00. Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w naszej Parafii od 17 do 19 Marca 2019. W ramach duchowego przygotowania do Rekolekcji, zapraszamy do udziału w Triduum Różańcowym, połączonym z Adoracją Najświętszego Sakramentu. Szczegółowy program Rekolekcji na Zaproszeniach.

Rekolekcje poprowadzi ks. Maciej Dudek.

4.Dzisiaj kolejne Spotkanie dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbędzie się  w Kaplicy Fajum po Mszy świętej o godzinie 10.30. Zapraszam.

  1. Za tydzień Niedziela Gospodarcza. Wszystkie zebrane środki przeznaczymy na zwrot należności za materiały budowlane. Bóg Zapłać.
  2. W Piątek o godzinie 19.00 spotkanie Wspólnoty Anavim.
  3. Do nabycia: Gazetka NIEPOKALANA i Dwutygodnik Opiekun.
  4. Schola naszej Parafii dziękuję za wsparcie i złożone ofiary podczas kiermaszu ostatkowy. Zebrano 2050 zł. Bóg Zapłać.
  5. Za tydzień w Niedzielę 17 Marca o godzinie 16.00 II Warsztaty plastyczne, które poprowadzi prof. Dariusz Chojnacki. Kontynuujemy projekt rozpoczęty w czasie Ferii zimowych.                      Zapraszamy.                                                                                                                                                                                   Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print