OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: GRABOSTAW. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: PIEGONISKO.

2.TRIDUUM PASCHALNE. Serdecznie dziękujemy- Bóg Zapłać: Asystom, Straży Pożarnej, Młodzieży, Scholi Parafialnej, Pani i Panu Organiście, Panu Kościelnemu i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób uświetnili swoja obecnością, pracą i zaangażowaniem Święte Triduum Paschalne.

1. WIELKANOCNE „BABECZKI”. Schola parafialna, składa podziękowania wszystkim ofiarodawcom którzy wzięli udział w kiermaszu słodyczy. (1.800) Niedziela Gospodarcza w naszej Wspólnocie za tydzień.
  2. W Czwartek po Wieczornej Mszy świętej zapraszam na Spotkanie Dzieci I Komunijne i Rodziców na Spotkanie w Kaplicy Fajum. Spotykamy się o 19.00.
  3. PIELGRZYMKA DO GIETRZWAŁDU odbędzie się w dniach 25 – 26 MAJA 2019. W programie:

25 Maja (Sobota).
Gierzwałd – Msza święta, pobyt w Sanktuarium.

Przejazd do Olsztyna, zwiedzanie miasta

Nocleg w Pensjonacie „U Renaty” w Reszlu (k. Świętej Lipki

26 Maja (Niedziela)

Msza święta w Świętej Lipce – Koncert organowy w Świętej Lipce.

Kętrzyn – zwiedzanie byłej kwatery Hitlera.

Mikołajki – wycieczka statkiem, lub łodziami.

Około  21:00 przyjazd do Wojkowa

Koszt Wyjazdu to 320 zł. Zapraszamy do udziału szczegóły w Zakrystii.

1. PRZED NAMI WSPANIAŁE ŚWIĘTO.                                                                                                                             W najbliższą Niedzielę Kościół przeżywa Święto Miłosierdzia Bożego, ustanowione na polecenie Pana Jezusa. Jest to niezwykły dzień pełen łaski dla nas wierzących.

Ze Świętem tym związana jest niesamowita obietnica Pana Jezusa,  który powiedział: Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła  miłosierdzia  Mojego. Która dusza  przystąpi do spowiedzi i Komunii świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar.              W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski (Dz. 699).

W Sobotę o 19.00 rozpoczynamy Wigilie tego Święta i Zapraszamy Wszystkich.

19.00 Wprowadzenie relikwii Bł. Księdza Michała Sopoćki

Konferencja o Miłosierdziu Bożym.

Spowiedź Święta z udziałem Zaproszonych Kapłanów.

21.00 Msza święta i Uwielbienie Boga.

Agapa przy Ognisku.

Zaproszenia rozdawane będą przy wyjściu z Kościoła.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

ALLELUJA!