OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA Trójcy świętej. 04.06.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA

Trójcy świętej

04.06.2023

 

1.       Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół: NIEDOŃ EMILIANÓW..W sobotę prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców miejscowości: NIEDOŃ WIEŚ.

 

2.     Kolejne Spotkanie przygotowujące do Festynu Parafialnego odbędzie się we Wtorek            6 czerwca o godzinie 19.00.

 

3.     Przed nami piękna Uroczystość Bożego Ciała. Zapraszam do udziału wszystkie Asysty, Strażaków, Ministrantów, Dzieci I Komunijne na Mszę świętą na godzinę 11.00 i na Procesję Eucharystyczną. Uprzejmie proszę o przygotowanie 4 Ołtarzy na Procesję eucharystyczną przez Wojków.

 

4.     Msza święta w Uroczystość Bożego Ciała o godzinie 7.30/ 9.00 Fajum /11.00.

5.     ŚWIĘCENIE wszelkich pojazdów I Komunijnych odbędzie się za tydzień po Mszy świętej o godz. 12.00.

6.     Rozpoczynamy zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. 9-14.08.2023. Zapisy w Zakrystii (LISTA).

7.     W związku z tym, że od 12 Czerwca nie będzie Mnie w Parafii przez dość długi okres czasu, osoby które w najbliższym czasie chcą załatwić ważne dla Siebie sprawy, zapraszam do Biura Parafialnego w godzinach wieczornych od 19.00 do 20.00                    w następujące dni: PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK, SOBOTA.’   

 

9.     W związku z powtarzającymi się aktami wandalizmu na naszym Cmentarzu parafialnym w najbliższych dniach wprowadzamy całkowity wjazd na Cmentarz pojazdów mechanicznych. Rodziny które w najbliższym czasie zamierzają remontować bądź zmieniać nagrobki na nowe prosimy poinformować o tym fakcie Zakłady Kamieniarskie, tak aby mogły przygotować się odpowiednio.

 

8.     ASYSTA NA BOŻE CIAŁO.

 

 

PIĄTEK PO BOŻYM CIELE.

BOREK, PORĘBY,  I OWCZARSKA DROGA.

BALDACHIM:

Jan Lipiński, Marian Zasina, Roman Mielczarek, Józef Laskowski.

ASYSTA KAPŁANA:  

Sylwester Antczak, Marek Maksajda.

CHORĄGWIE:

Paweł Ciumek, Wiesław Tylek, Mariusz Kosatka,

KRZYŻ: Zbigniew Jurek.

 

SOBOTA – OKTAWA BOŻEGO CIAŁA.

WRZĄCA.

BALDACHIM:

Mieczysław Koliński, Zbigniew Kwiatkowski, Mieczysław Tomaszewski, Zbigniew Wierucki, 

ASYSTA KAPŁANA:  

Witold Krzesiński, Waldemar Garncarek.

CHORĄGWIE:

Krzysztof Lipiński, Radosław Wierucki, Ryszard Majdański.

KRZYŻ:

Ireneusz Kawczyński.

NIEDZIELA – OKTAWA BOŻEGO CIAŁA.                                       

Po Mszy świętej o godzinie 12.00.

PIPIE, KAMIENNIKI, GRABOSTAW, TRZCINKA.

 

PONIEDZIAŁEK- OKTAWA BOŻEGO CIAŁA. CHUDOBA- WŁOCIN k. Chudoby.

BALDACHIM:

Bogdan Kubiak, PIOTR Kuświk, Krzysztof Janas, Zbigniew Skarbiecki.

ASYSTA KAPŁANA:  

Salamon Sławomir, Józef Przybyłek.

CHORĄGWIE:

Jacek Małoń, Sławomir Osiewalski, Marek Jeziorny, Ryszard Pabich.

KRZYŻ:

Karol Sobiś.

 

WTOREK- OKTAWA BOŻEGO CIAŁA.

WŁOCIN k. Szkoły.

 BALDACHIM: Stanisław Wagan, Józef Gibus, Kazimierz Korzanski, Jan Kowalski. 

ASYSTA KAPŁANA:  

Witold Wasilewski, Grzegorz Danielewski.

CHORĄGWIE:

Tadeusz Mikołajczyk, Jan Szwatoński, Jacek Wieczorek, Ignacy Sibiński.

KRZYŻ.

Roman Wasilewski.

ŚRODA- OKTAWA BOŻEGO CIAŁA.

GRZYMACZEW.

BALDACHIM:

Stanisław Wyrębski, Andrzej Wągrowski, Zdzisław Królak, Jerzy Tokarek.

ASYSTA KAPŁANA:  

Daniel Stelmasiak, Tadeusz Górniakowski.

CHORĄGWIE:

Tadeusz Zakrzewski, Władysław Pietrucha, Jan Pietrucha, Czesław Kowlaski.

KRZYŻ:

Grzegorz Pawlik.

 

CZWARTEK – OKTAWA BOŻEGO CIAŁA.

NIEDOŃ.

BALDACHIM:

Józef Przybyłek, Henryk Jakóbczak, Ernest Kolasiński, Leszek Krupczyński.

ASYSTA KAPŁANA:  

Zdzisław Moldiński, Krzysztof Wojtera.

CHORĄGWIE:

Józef Pawlik, Krzysztof Wojtera, Stanisław Karsznia, Ryszard Miedziński.

KRZYŻ:

Jan Toruński.

 

W CZWARTEK NA ZAKOŃCZENIE  OKTAWY BOŻEGO CIAŁA, POŚWIĘCENIE WIANKÓW, KWIATÓW I ZIÓŁ.

 

 

NIECH BÓG WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWI.

 

 

 

print