OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości GRABOSTAWU.

Kościół sprzątały następujące osoby: Danuta Stawirej, Katarzyna Kaźmierczak, Ewa Maszyna, Paulina Balcerzak, Zdzisława Borowiak, Małgorzata Żurawska, Krystyna Ciumek, Aleksandra Ciumek, Barbara Karkoszka, Edyta Karkoszka.

Za tydzień w Piątek wieczorem po godzinie19.00, o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: STOK POLSKI, GROBELKA I POLESIE.

1. NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI zawsze w Niedzielę po Sumie, natomiast Droga Krzyżowa w Piątek o 17:30.

Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach od 16 do 19 Marca.

Spowiedź święta w Sobotę godzinę przed każdą Mszą świętą.

Msza święta z Namaszczeniem Chorych w Sobotę o godzinie 11.30.

3.Spotkanie Dzieci I komunijnych i Rodziców dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 10.00. Zapraszamy.

5.Trwają przygotowania kaplicy św. Józefa.

• Mieszkańcy Borku zebrali na ten cel 900 zł. Bóg zapłać.
  1. Zawierzenie parafii św. Józefowi. 19 marca 2018 12.00.Zapraszamy na Uroczystość:

SZKOŁY, STRAŻAKÓW, RODZINY, DZIECI I MŁODZIEŻ, WSZYSTKICH LUDZI PRACY, NARZECZONYCH, BRACTWO ŚW. JÓZEFA.

• W Piątek po wieczornej Mszy świętej zapraszam, na spotkanie Ministrantów Młodszych i Panów Seniorów.
  • W Czwartek po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na spotkanie Młodzież naszej parafii, gotową pomóc w Przygotowaniu Drogi Krzyżowej z Wrzącej do Wojkowa. Droga Krzyża odbędzie się w Niedziele Palmową – godz. 15.00.
  1. MAJĄ ZAMIAR ZAWRZEĆ SAKRAMENTALNY ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI NASTĘPUJĄCE OSOBY:
  • PRZEMYSŁAW KRYMARYS / Kawaler  Wrząca 60 i

ANGELIKA JARCZEWSKA    / Panna      zam. Adamki 33 / Z.II

• MICHAŁ KUBIK / Kawaler za. Warta ul. Tarnowskiego i

ALEKSANDRA SIBIŃSKA/ Panna zam. Włocin Kol. /   Z.I

• MICHAŁ MAKOWSKI / kawaler zam. Charłupia Wielka i

EWELINA DOMERADZKA / Panna zam. Wrząca /     Z.I

Wszystkim Bóg Zapłać za dotychczasową pomoc.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.