OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  IV NIEDZIELA WIELKANOCNA. DOBREGO PASTERZA.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

DOBREGO PASTERZA

1.SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:                                                                                                                                                         Okazja do Spowiedzi świętej codziennie, na  pół godziny przed Mszą świętą.

2. Nabożeństwa Majowe będą odprawiane  w tygodniu zawsze po wieczornej Mszy świętej  o 18.00, a w Niedzielę po Mszy świętej o godzinie 12.00.  Zapraszamy do udziału i wspólnej modlitwy. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim którzy przyozdobili krzyże i przydrożne Kapliczki.

3.Codziennie zapraszamy na Modlitwę Różańca świętego o godzinie  20.30 transmitowaną przez Facebook.

4.ZAPRASZAMY do udziału w Eucharystii w Kościele. W Niedzielę w Naszej Parafii Msza święta jest celebrowana o 8.00/ 9.00.10.00/11.00/11.00 Fajum/12.00/16.00/17.00. Transmisja Mszy świętej w Niedzielę o godzinie 12.00.

5. W środę 13 Maja wracamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja odbędzie się w godzinach od 20.00 do 21.00. Wracamy do starego rytmu i Adoracje odbywać będą się w druga i czwartą Środę miesiąca.

6.Msza święta w intencji Strażaków odprawiona będzie po ustaleniu terminu dogodnego dla wszystkich jednostek OSP naszej Parafii .

7.Na zakończenie dzisiejszej Eucharystii zawierzmy nasze Rodziny, Parafię i Ojczyznę opiece Matki Bożej Maryi.

Z darem modlitwy

ks.Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.

.

MODLITWA DO ODMAWIANIA

Panie Jezu, Zbawicielu świata,

Nadziejo, która nigdy nas nie zawodzi,

zmiłuj się nad nami

i wybaw nas od wszelkiego zła!

Prosimy Cię, abyś zdusił plagę choroby, która się rozprzestrzenia,

przywrócił zdrowie chorym,

zachował zdrowych,

wspierał pracujących dla zdrowia wszystkich.

Okaż nam Twoje miłosierne Oblicze

i wybaw nas w swojej wielkiej miłości.

Prosimy Cię o to przez wstawiennictwo Maryi,

Matki Twojej i naszej,

która wiernie trwa przy nas,

a także przez wstawiennictwo św. Józefa,

Twojego przybranego Ojca, a naszego Opiekuna.

Ty, który żyjesz i królujesz przez wszystkie wieki wieków.

Amen.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu przeżywają swoje urodziny imieniny, jubileusze składamy najlepsze życzenia.  Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.