OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

 2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości:                                                      NIEDOŃ, WIERCIN, DWOREK, POGOŃ. Za tydzień W Sobotę o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: NIEDOŃ EMILIANÓW.

2.Spotkanie dla Dzieci I komunijnych I Rodziców odbędzie się we Wtorek o godzinie 18.30, oraz w Czwartek o godzinie 18.30.

 Przypominamy że Komunia święta rocznicowa będzie miała miejsce 13 Maja na Mszy świętej o godzinie 12.00. Zapraszamy.***

  1. Przypominamy, że wszelkie prace remontowo-budowlane na terenie cmentarza parafialnego, mogą być wykonywane tylko, po uzyskaniu pisemnej zgody Proboszcza Parafii.
  2. Bóg Zapłać za kolejne ofiary złożone na cele parafialne (1.000 zł). Łącznie do tej pory wpłynęło 9,950 zł. Słowa uznania i wdzięczności, dla osób które pracowały przy Parafii w minionym tygodniu.
  3. Dnia 23 kwietnia obchodzimy Uroczystość i wspomnienie św. Wojciecha, głównego Patrona Polski, natomiast 25 kwietnia wspominamy św. Marka Ewangelistę. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza- Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania Kapłańskie.
  4. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby:
  5. ARKADIUSZ WIŚNIEWSKI/Kawaler/ zam. Opole ul. Hallera z

   AGATA WIECZOREK/Panna/ zam. Polesie.- Zapowiedź II.

 

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ ALLELUJA!!!

 

 

 

 

 

 

 

print