OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA. MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. 02.02.2020.

IV NIEDZIELA

MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ

02.02.2020

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i kwiaty mieszkańcom miejscowości: BOREK. Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: WOJKÓW.

1. Bóg Zapłać wszystkim, którzy w tym roku przyjęli Kapłanów w swoich domach, za gościnność, wspólna modlitwę i złożone ofiary. Niech wam Pan Bóg błogosławi.
  2. Przed nami I Piątek miesiąca. Zapraszamy do Spowiedzi świętej w godzinach od 16.30 do 17.30 a w Kaplicy Fajum od 18.30 do 19.00.
  3. Chorych odwiedzimy z posługą w Sobotę miesiąca w godzinach od 9.00 do 12.00.
  4. Po Mszy o godzinie 10.00 dzieci z Rodzicami przejdą na Stare Probostwo, gdzie odbędzie się przymiarka na stroje komunijne. Pani Krawcowa prosi tego dnia o zaliczkę w kwocie 50 zł.

2 W TYM TYGODNIU:

• Sobota: Zapraszamy Młodzież na spotkanie Wspólnoty młodzieżowej od godziny 19.00 -21.00 na Stare Probostwo.
  • Spotkania w tym tygodniu dla Młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania: Poniedziałek grupa 1, Wtorek grupa 2, Czwartek grupa 3, Piątek grupa 4 Spotkania na starym Probostwie, początek o godzinie 19.00 koniec 19.50.
  1. Dzisiaj w całej Polsce wspieramy Klasztory klauzulowe. Prze naszym Kościołem Również można wesprzeć Siostry dobrowolną ofiarą. Bóg Zapłać.

WSZYSTKIM, KTÓRZY W TYM TYGODNIU PRZEŻYWAJĄ SWOJE URODZINY IMIENINY, JUBILEUSZE SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA.

Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM