OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ADWENTU – BOŻE NARODZENIE

24-31.12.2017

1. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i piękne stroiki świąteczne, mieszkańcom: ROŻENNO I CHUDOBA: Urszula Sobiś, Martyna Skarbiecka, Magdalena Kuświk, Janina Przybyłek, Violetta Nier, Aldona Sypiańska, Teresa Doruch, kinga Doruch.
  2. Za tydzień o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: ROŻENKI.
  3. Bóg Zapłać Wszystkim, którzy wykonali ogromną pracę przy budowie Żłóbka i ozdobieniu Kościoła.
  4. W Zakrystii do nabycia kilka świec Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Zapraszamy.                                                                                                                                                                                       5. W Wigilię Bożego Narodzenia Msze święte w naszej Parafii odprawiane będą

KAPLICA FAJUM 22.00.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY 24.00.                                                                                                                                       Zachęcamy wszystkich, do zachowania tradycji postu w dzień Wigilii Bożego Narodzenia.             6. ½ Ofiary z Pasterki na Fundusz Pro Familia. Cała ofiara z 26 Grudnia przeznaczona jest, na Seminarium duchowne.                                                                                                                                                       7.Odwiedziny kolędowe w naszej Parafii rozpoczniemy 28 Grudnia. PLAN:                                                                                                                                                                                           CZWARTEK dn.28.12.2017  – Niedoń Góry i Niedoń Wieś.                                                                                     (o pojazd na godz.9.00 prosimy Panów: Sławomira Dobruchowskiego i Krzysztofa Chrostka,             a o odwiezienie Panów:  Wiesława Wachowskiego i Krzysztofa Matysiaka).

PIĄTEK, dn.29.12.2017  – Jasionna.                                                                                                                                         (o pojazd na godz.9.00 prosimy Pana Piotra Kurowskiego , a o odwiezienie Panów: Włodzimierza Topolskiego i Kazimierza Druciarka);

SOBOTA, dn.30.12. 2017  – Stok Polski Wieś oraz Stok Polski za Szkołą, Grobelka i Polesie.               (o pojazd na godz.9.00 prosimy Pana Andrzeja Kosatkę i Panią Marię Charendarz, a o odwiezienie Panów: Marka Molkę i Sylwestra Tylskiego).

W DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT 26 GRUDNIA O GODZINIE 17.00 PIĘKNE WYDARZENIE. ZAPRASZAMY CAŁE RODZINY, GOŚCI, NA WIECZÓR           KOLĘD DLA AFRYKI.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY OWOCNEGO RADOSNEGO PRZEŻYCIA

OKRESU ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

ks. Ryszard Krakowski