OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ADWENTU BOŻE NARODZENIE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA ADWENTU

BOŻE NARODZENIE 

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom miejscowości: WRZĄCA OD GRUSZCZYC. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: WRZĄCA OWCZARSKA DROGA I PORĘBY.

  1. Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Pasterka w Kaplicy Fajum o godzinie 22.00 a w Kościele Parafialnym o północy. Zachęcamy do zachowania tradycji Postu w dniu Wigilii Bożego Narodzenia.
  2. Osoby biorący czynny udział w przygotowaniu Liturgii Wigilii Bożego Narodzenia prosimy obecność w Kościele o godzinie 23.30.
  3. Bóg Zapłać Mężczyznom, którzy pracowali przy budowie Żywego Żłóbka, a także darczyńcy, który podarował choinki do naszego Kościoła. Osobne podziękowania dla Pana Romana za podarowanie drewna na budowę żywego Żłóbka. Dziękuję również osobom, które przygotowały piękne stroiki, a także ofiarodawcom nowych obrusów ołtarzowych.
  4. DZISIAJ W NASZEJ PARAFII KIERMASZ PIERNIKÓW. Kiermasz poprowadzi nasza Schola parafialna, która w ten sposób zbiera środki na wyjazd do Kaplicy św. Jana Pawła II w Rzymie. Zachęcam do udziału.
  5. Msza dla Dzieci w I i II Święto o godzinie 12.00. Zapraszamy Rodziców ze swoimi pociechami. Po Mszy świętej spotkamy się przy żywym Żłóbku i zaśpiewamy razem Jezusowi kilka kolęd.
  6. DZISIAJ okazja do Spowiedzi od Godziny 15.00 do 16.00.

                                                         Ks. Ryszard Krakowski

                                                          Proboszcz Parafii

ŻYCZYMY WSZYSTKIM

BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print