OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  IV Niedziela ADWENTU. BOŻE NARODZENIE. 22 GRUDNIA 2019

IV Niedziela ADWENTU.

BOŻE NARODZENIE

22 GRUDNIA 2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i kwiaty mieszkańcom miejscowości GRZYMACZEW KOLONIA. . Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: GRZYMACZEW WIEŚ.

1. Rodzice i Dzieci z naszej Scholi Parafialnej w Niedzielę 22 Grudnia, organizują „Kiermasz słodkości”. Zebrane środki przeznaczymy na zakup lamp oliwnych, do Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  2. Osoby chore i starsze odwiedzimy z posługą w Poniedziałek 23 Grudnia w godzinach od 9.00 do 12.00. Prosimy o przygotowanie dla Pana Jezusa świec i wody święconej.
  3. JESZCZE raz składam serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały nasz cmentarz parafialny. Dziękujemy również wszystkim za złożone ofiary na rzecz uporządkowania cmentarza.
  4. W niedzielę 29 Grudnia w Remizie OSP Fajum o godzinie 16.00 odbędzie się Koncert kolęd i Jasełka. Zapraszamy na spotkanie Mieszkańców Fajum.
  5. Jutro od godziny 10.00 będziemy kontynuować prace przy Żywym Żłóbku. Potrzebna jest jeszcze pomoc.
  6. Pasterka w Fajum o godzinie 22.00 a w Kościle Parafialnym o północy. Zapraszamy. Dzieci w dzień Bożego Narodzenia zapraszamy na godzinę 12.00. Będziemy składać Jezusowi Życzenia z okazji Jego Urodzin, oraz podzielimy się Urodzinowym tortem. Na tej Mszy będą z nami niezwykli „Goście”.
  7. ZAPRASZAMY NA:

SPOTKANIE SCHOLI i próba w Sobotę o godzinie 11.00 na Probostwie.

– Drodzy Ministranci, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia ks. Leszek serdecznie zaprasza na spotkanie OPŁATEK MINISTRANCKI wszystkich ministrantów z naszej parafii. Spotkanie to odbędzie się w niedzielę 22 Grudnia br. na starym probostwie od godziny 14,00 do 16,00. Wspólnota młodzieżowa ma swoje spotkanie opłatkowe w tym samym dniu od godziny 17,00 do 19,00. ZAPRASZAMY.

– ks. Leszek  zaprasza na samolotowa Pielgrzymkę do Lourdes w lipcu, oraz  w sierpniu do Fatimy. Szczegółowe informacje na stoliczku pod chórem.

1. Dzisiaj od godziny 16.45 do 17.30 będzie okazja do przyjęcia Sakramentu Spowiedzi świętej.
  2. W Poniedziałek 23 Grudnia o 18.30 odbędzie się Próba Liturgii Wigilii Bożego Narodzenia. Zapraszamy Ministrantów Scholę i Dorosłych Mężczyzn, którzy brali udział w Liturgii w roku ubiegłym.

WSZYSTKIM, KTÓRZY W TYM TYGODNIU PRZEŻYWAJĄ SWOJE URODZINY IMIENINY, JUBILEUSZE SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA.

Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.