OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA ADWENTU. BOŻE NARODZENIE. 20  GRUDNIA 2020.

IV NIEDZIELA ADWENTU

BOŻE NARODZENIE.

20  GRUDNIA 2020

1.BÓG ZAPŁAĆ MIESZKAŃCOM MIEJSCOWOŚCI WRZĄCA OWCZARSKA

DROGA I PORĘBY.. ZA POSPRZĄTANIE NASZEGO KOŚCIOŁA.

BARDZO PROSIMY O POSPRZĄTANIA KOŚCIOŁA W NAJBLIŻSZĄ

ŚRODĘ MIESZKAŃCÓW MIEJSCOWOŚCI:

WŁOCIN DĘBINIEC I MARIANÓW.

2.     Jutro PONIEDZIAŁEK 21 GRUDNIA TO DZIEŃ SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ W NASZEJ PARAFII. GODZINY SPOWIEDZI SĄ NASTĘPUJĄCE.

WOJKÓW RANO: od 8.30 i od 10.00

PO POŁUDNIU:  Fajum od 16.30

WOJKÓW PO POŁUDNIU 17.30 i od 18.30.

3. W UBIEGŁĄ SOBOTĘ BUDOWALIŚMY POMIESZCZENIA NA ŻYWY ZŁÓBEK. OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH PANÓW , KTÓRZY WSPANIALE PRACOWALI DLA NASZEJ PARAFII.

4. NADZWYCZAJNE SPOTKANIE RADY PARAFIALNEJ, SOŁTYSÓW I OSÓB ZAANGAŻOWANYCH W ZBIÓRKĘ ŚRODKÓW NA OGRZEWANIE KOŚCIOŁA ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK O 18.30 BEZPOŚREDNIO PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ.

5.W WIGILIĘ BOŻEGO NARODZENIA 24 GRUDNIA MSZE ŚWIĘTE W NASZEJ PARAFII BĘDĄ ODPRAWIANE W TAKIM PORZĄDKU:

20.00 PASTERKA DLA DZIECI (W Żłóbku będą żywe owieczki).

22.00 MSZA PASTERSKA DLA DOROSŁYCH.

22.00 MSZA PASTERSKA W KAPLICY FAJUM

24.00 MSZA PASTERSKA DLA DOROSŁYCH.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE.

6. Z RACJI WPROWADZENIA Z DNIEM 28 GRUDNIA KWARANTANNY NARODOWEJ ODWIEDZINY KOLĘDOWE PRZEKŁADAMY NA BLIŻEJ NIEOKREŚLONY CZAS. DECYZJĘ O TERMINIE KOLĘDY PODEJMOWAĆ BĘDZIEMY W ZALEŻNOŚCI OD ROZWOJU SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z  PANDEMIĄ.

7. W ZAKRYSTII SA JESZCZE DO NABYCIA ŚWIECE WIGILIJNE I OPŁATKI NA STÓŁ WIGILIJNY. ZAPRASZAMY.

8. Z POMOCĄ GMINY BLASZKI (5.000 ZŁ) W RAMACH GRANTU ZAKUPILIŚMY DLA MŁODZIEŻY, MINISTRANTÓW I DOROSŁYCH STÓŁ BILARDOWY. DO ZAPŁACENIA RACHUNKU BRAKUJE NAM 3.000.PROSIMY O POMOC.

9. SŁOWA UZNANIA DLA STRAŻAKÓW OSP Z NASZEJ PARAFII KTÓRZY W UBIEGŁĄ NIEDZIELĘ RATOWALI ŻYCIE I DOBYTEK RODZINY W CZASIE POŻARU W STOKU POLSKIM. MIESZKAŃCOM STOKU POLSKIEGO GRATULUJEMY ORGANIZACJI I OFIARNOŚCI DLA POSZKODOWANYCH. DZIĘKUJEMY PANU ANDRZEJOWI KOSATCE, KTÓRY ZORGANIZOWAŁ ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY W TEJ MIEJSCOWOŚCI I ZAANGAŻOWAŁ TAKŻE W POMOC WŁADZE GMINY.

Z darem modlitwy. ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.