OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKANOCNA 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: GRZYMACZEW WIEŚ.  Kościół sprzątały: Magdalena Pęczek z Córkami, Danuta Górniakowska, Ewa Łoin, Kamila Pietrucha, Zofia Śliwa.                                        Za tydzień W Sobotę o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: NIEDOŃ, WIERCIN, DWOREK, POGOŃ.

2.Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 10.00 spotkanie dla Dzieci                             

   I komunijnych.

Kolejne spotkanie odbędzie się we Wtorek 18.30 i Czwartek 18.30.

*** Komunia święta rocznicowa będzie miała miejsce 13 Maja na Mszy świętej o godzinie 12.00. Zapraszamy.***

3.TRWAJĄ zapisy na Warsztaty muzyczne W JEGO SERCU. Warsztaty odbędą się w dniach od 20 do 22 kwietnia w naszej Parafii. Koszt uczestnictwa to symboliczne 25 zł.

Osoby, które są  gotowe przyjąć na nocleg dzieci prosimy o zgłoszenie się po Mszy świętej do Zakrystii. Mile widziane ciasto. Próby w tym roku ze względu na ilość dzieci, odbywać będą się w Remizie OSP Włocin.   

  1. Przypominamy, że wszelkie prace remontowo-budowlane na terenie cmentarza parafialnego, mogą być wykonywane tylko, po uzyskaniu pisemnej zgody Proboszcza Parafii.
  2. Bóg Zapłać za ofiary złożone na cele parafialne. Łącznie do tej pory wpłynęło 8,950 zł.
  3. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby:                           ARKADIUSZ WIŚNIEWSKI/Kawaler/ zam. Opole ul. Hallera z                                                                   AGATA WIECZOREK/Panna/ zam. Polesie.- Zapowiedź I.II.
  • ERNEST ZAKOWICZ /kawaler /zam. Ścinawka Średnia z                                                                                 JUSTYNA PĘCZEK/ Panna/ zam. Grzymaczew / Zapowiedź II

***Zapraszamy na Koncert Uwielbienia Pana Boga***

 W JEGO SERCU KTÓRY JEST FINAŁEM Warsztatów muzyczno-edukacyjnych.

Koncert odbędzie się w najbliższą Niedzielę 22 kwietnia o godzinie 18.00.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ ALLELUJA!!!

 

 

 

 

 

 

 

print