OGŁOSZENIA PARAFIALNE. II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU. 27  GRUDNIA 2020.

II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU.

27  GRUDNIA 2020

1.   BARDZO PROSIMY O POSPRZĄTANIA KOŚCIOŁA W NAJBLIŻSZĄ  SOBOTĘ  MIESZKAŃCÓW MIEJSCOWOŚCI: WŁOCIN OD P. WIETRZYKÓW DO P. PIOTROWSKICH.

2.     Jutro PONIEDZIAŁEK 28 GRUDNIA ZAPRASZAM ZGODNIE Z WCZEŚNIEJSZĄ UMOWĄ WSZYSTKICH PAŃSTWA RADNYCH I SOŁTYSÓW NA SPOTKANIE. (18.30).

3. PRZYPOMINAMY, ŻE Z RACJI WPROWADZENIA Z DNIEM 28 GRUDNIA KWARANTANNY NARODOWEJ ODWIEDZINY KOLĘDOWE PRZEKŁADAMY NA BLIŻEJ NIEOKREŚLONY CZAS. DECYZJĘ O TERMINIE KOLĘDY PODEJMOWAĆ BĘDZIEMY W ZALEŻNOŚCI OD ROZWOJU SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z  PANDEMIĄ.  W NAJBLIŻSZYCH DNIACH DO WSZYSTKICH NASZYCH PARAFIAN DOTRĄ ŻYCZENIA I INFORMACJE Z TYM ZWIĄZANE.

4.     Przed nami I PIĄTEK I SOBOTA MIESIĄCA. W PIĄTEK SPOWIADAĆ BĘDZIEMY PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚWIĘTĄ. W SOBOTĘ O 18.30 ODBĘDZIE SIĘ NABOŻEŃSTWO I SOBOTY Z RÓŻAŃCEM ŚWIĘTYM. ZAPRASZAMY.

5.     SERDECZNE PODZIĘKOWANIA SKŁADAM WSZYSTKIM, OSOBOM, KTÓRYCH PRACA PRZYCZYNIŁA SIĘ DO PIĘKNEGO PRZEŻYCIA W NASZEJ PARAFII UROCZYSTOŚCI BOŻEGO NARODZENIA. BÓG ZAPŁAĆ KS.LESZKOWI, WSZYSTKIM PANOM PRACUJĄCYM PRZY BUDOWIE ŻYWEGO ŻŁÓBKA, OSOBOM SPRZĄTAJĄCYM WOKÓŁ KOŚCIOŁA,  MŁODZIEŻY, MINISTRANTOM, SCHOLI, NASZYM ORGANISTOM, PANI OLI I PANU DANIELOWI. SŁOWA SZCZEGÓLNEGO PODZIĘKOWANIA DLA PANA PIOTRA GAŁKI.

6.     31. GRUDNIA O 15.00 MSZA NA ZAKOŃCZENIE ROKU. ZAPRASZAMY.

7.   1 STYCZNIA UROCZYSTOŚĆ MARYI ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI. MSZE ŚWIĘTE TEGO DNIA, JAK W KAŻDĄ NIEDZIELĘ. ZACHĘCAMY DO ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM BOŻYM. W CZASIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12.00 ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTY AKT ZWIERZENIA MARYI OSÓB, KTÓRE PODJĘŁY 33 DNIOWE REKOLEKCJE.

NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI NAM NA NOWY TYDZIEŃ. +

ks. Ryszard