OGŁOSZENIA PARAFIALNE. II NIEDZIELA ADWENTU. 06 GRUDNIA 2020.

II NIEDZIELA ADWENTU.

06 GRUDNIA 2020

1.Bóg zapłać mieszkańcom miejscowości WRZĄCA ŁAPIGROSZ, KOLONIA  ŁĄKOWA  za posprzątanie naszego Kościoła.  Bardzo prosimy o posprzątania Kościoła w najbliższą Sobotę mieszkańców miejscowości: WRZĄCA ŻABIA I OD STRONY PARKU.

Dzisiaj  II NIEDZIELA ADWENTU  w Zakrystii można nabyć Świece  Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Ich cena to 8 zł. Do nabycia są także Opłatki na Stół Wigilijny.

2.    Adwentowe Rekolekcje Parafialne rozpoczynamy dzisiaj, a zakończymy  8 Grudnia w Uroczystość odpustową Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

3.    9 grudnia w Środę od 19.00 do 20.00, zapraszamy na godzinną Adorację Najświętszego Sakramentu z Maryją Królową Pokoju.

4.    Zapraszamy do podzielenia się tym co posiadamy z osobami samotnymi               i chorymi. Proponujemy przygotowanie dla nich paczek z takich produktów, które mają długi termin ważności. Paczki można będzie zostawiać  przy bocznym ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej. Paczki rozwieziemy z młodzieżą przed świętami bożego narodzenia.

5.    DZIEŃ SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ W NASZEJ PARAFII TO PONIEDZIAŁEK 21 GRUDNIA, TUŻ PRZED ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA.

Zachęcamy jednak do korzystania z Sakramentu Spowiedzi świętej w tygodniu przed Mszą świętą, natomiast w najbliższa Niedzielę od godziny:

7.30 do 8.30

9.30 do 10.15

11.30 do 12.30

15.30 do 16.30

6. W SOBOTĘ 12 GRUDNIA OD 9.00 RANO, BĘDZIEMY BUDOWAĆ ŻYWĄ SZOPKĘ. POTRZEBNA POMOC OKOŁO 8 OSÓB DOROSŁYCH Z NARZĘDZIAMI. (WIERTARKI WKRĘTARKI MŁOTKI ITD…). PROSIMY O POMOC. ZWIERZĘTA JUŻ CZEKAJĄ.  BARDZO PROSIMY O POMOC.

7. Dzisiaj Dzień św. Mikołaja. Dzieci zapraszamy po Błogosławieństwie, na chwilkę w okolice Ołtarza.

Z darem modlitwy. ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.