OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

I NIEDZIELA ADWENTU

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom miejscowości: JASIONNA.                                           W PIĄTEK prosimy o posprzątanie świątyni mieszkańców miejscowości: BOREK.

  1. W ramach przygotowania do Aktu zawierzenia Parafii odbędzie się Triduum Różańcowe w kaplicy Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu p.w. św .Józefa. Prosimy                                    o zadeklarowanie obecności modlitewnej i zabranie karteczek z tablicy. Organizujemy                     5 osobowe grupy.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent, czyli okres radosnego przygotowania do Święta Bożego Narodzenia. Roraty codziennie o 18.00. zapraszamy Dzieci i Rodziców.
  3. Rekolekcje Adwentowe odbędą się w naszej Parafii w dniach od 7 do 9 Grudnia. Grudnia              w naszej Wspólnocie Odpust parafialny. Rekolekcje poprowadzi ks. Henryk Szchwanke                  z  Kongregacji Oratorium Św. Filipa Neri w Gostyniu.
  4. Ofiarowanie Parafii Niepokalanemu Sercu Maryi 8 grudnia o godzinie 21.00, cała parafia klęka do modlitwy.
  5. Bóg Zapłać wszystkim, którzy pomogli posprzątać prezbiterium Kościoła.
  6. Schola Parafialna Magnificat wzięła wczoraj udział w Przeglądzie Zespołów śpiewaczych do Sokolnik. Dziękujemy i gratulujemy Rodzicom wspaniałych Dzieci.
  7. SPOTKANIE WSPÓLNOTY ‘ANAVIM’ W PIĄTEK O 19.00.
  8. ZAPRASZAMY MĘŻCZYZN DO BRACTWA ŚW. JÓZEFA. I Spotkanie odbędzie się w Środę o 19.00 w budynku starego Probostwa. Zadaniem Bractwa jest udział w Liturgii Kościoła, modlitwa, wsparcie rozwoju Parafii i krzewienie kultu św. Józefa.
  9. 12. KIERMASZ STROIKÓW. Uczniowie i Wychowawcy SP. w Trzcince przeprowadzą kiermasz stroików świątecznych. Dochód zostanie przeznaczony na zakup zabawek, dla Dzieci w tamtejszym Przedszkolu.
  10. PLAN REKOLEKCJI.

                                                            Ks. Ryszard Krakowski

                                                          Proboszcz Parafii

 

ŻYCZYMY WSZYSTKIM

BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print